Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1006
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

gmina Żarów: Zupa z dyni, zupa z opieniek i ryba po wierzbieńsku oraz chleb i przelatek

Poniedziałek, 4 października 2010, 7:28
Aktualizacja: 7:29
Autor: red.
gmina Żarów: Zupa z dyni, zupa z opieniek i ryba po wierzbieńsku oraz chleb i przelatek
Fot. UMiG Żarów
Magda Pawlinow i Marek Obszarny, popularni dziennikarze TVP Wrocław i autorzy programu „M2 On i Ona – smakami Dolnego Śląska” realizowali swój kolejny program w Wierzbnej, Kalnie i Żarowie.

Realizacja programu trwała ponad sześć godzin w czwartek, 30 września. Ekipa telewizyjna uwieczniła panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Wierzbnej, które pokazały jak się gotuje zupę z dyni, zupę z opieniek oraz rybę po wierzbieńsku. Panie z Koła Gospodyń w Kalnie uchyliły rąbka tajemnicy trudnej sztuki pieczenia chleba, a w Żarowie szef kuchni firmy cateringowej Cztery pokazał potrawę pod tajemniczym tytułem „Przelatek w sosie borowikowym”. Oprócz tego zaprezentowana została twórczość artystyczna wielu mieszkańców gminy.

Premiera programu w sobotę, 16 października, o godz. 8.00 w programie TVP Wrocław. Program realizowany był (i sfinansowany) na zlecenie stowarzyszenia Szlakiem Granitu, którego gmina Żarów jest członkiem założycielem, a które m.in. ma za zadanie działalność promocyjną gmin należących do stowarzyszenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group