Konstantynów Łódzki: Zwycięstwo młodych piłkarzy ręcznych

Sobota, 27 lutego 2010, 17:21
Aktualizacja: 17:31
Autor: JaR
Juniorzy ŚKPR Świdnica pokonali ULKS Skrzyszów 31:21 (17:9) w drugim swoim meczu odbywającego się w Konstantynowie Łódzkim turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski.

Przypomnijmy, że wczoraj świdniczanie zremisowali z AZS AWF Gorzów 28:28. O tym czy awansują do grona ośmiu najlepszych zespołów w Polsce zadecyduje niedzielny mecz z gospodarzami imprezy - Włókniarzem.
Spotkanie z ekipą ze Skrzyszowa dość szybko ułożyło się po myśli naszych szczypiornistów. Po początkowym badaniu sił, ŚKPR przejął inicjatywę na parkiecie i dzięki dobrej grze w obronie i szybkim kontrom już do przerwy uzyskał znaczącą przewagę. W drugiej połowie świdniczanie kontrolowali przebieg meczu. Przy lepszej koncentracji i skuteczności zwycięstwo mogło być bardziej okazałe.
ŚKPR: Gołębiewski, Łukasik, Wnęk - Piędziak (8), Rzepecki (8), Rogaczewski (8), Węcek (5), Natanek (2), Makowiejew, Ratajczak, Chaber, Kędzierski, Kuriata