Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 879
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: "315 spełnionych marzeń"

Środa, 28 maja 2014, 10:40
Aktualizacja: 10:42
Autor: red.
Świdnica: "315 spełnionych marzeń"
Fot. użyczone
Szkoła Podstawowa nr 315 w Świdnicy zaprasza na widowisko muzyczno – taneczne „315 spełnionych marzeń”, które zaprezentowane zostanie 1 czerwca o godz. 14:00 w Galerii Świdnickiej.

Program przygotowany został specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka a zaprezentują go uczniowie klas tanecznych, które od września 2013 prowadzone są w SP 315 w ramach innowacji pedagogicznej „Z tańcem świat”. Pod okiem wykwalifikowanej kadry klasy taneczne realizują w tygodniu 3 godziny zajęć tanecznych, które wplecione są w plan zajęć uczniów, zatem nie ma konieczności dowożenia dzieci na popołudniowe zajęcia czy ponoszenia przez rodziców dodatkowych kosztów.

Klasy taneczne działają dopiero 9 miesiąc, a już doczekały się licznych występów. Pod czujnym okiem znanej w Świdnicy instruktorki tańca pani Ani Trzeciak a także nauczycieli tańca Renaty Jastrzębskiej i Renaty Dobrowolskiej z radością ćwiczą i uczą się poprzez zabawę, ruch i taniec. Mają za sobą już występy na deskach teatru Świdnickiego Ośrodka Kultury, na rozmaitych imprezach okolicznościowych oraz podczas uroczystości szkolnych. Ostatnio wzięli udział w międzynarodowym projekcie „The School Dance” w którym zaprezentowali układy taneczne związane z tradycjami Świąt Wielkiej Nocy.

W Galerii Świdnickiej usłyszymy także występy wokalne uczniów przygotowanych przez Joannę Grębowską – Szpak, dyrektora szkoły, nauczyciela muzyki. Specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka przygotowany został bogaty repertuar wokalny, który zaśpiewają młodzi wokaliści z SP 315. Usłyszymy znane i lubiane piosenki z repertuaru dziecięcego, także w języku włoskim. .

Dzieci z „315” zapraszają swoich rówieśników z miasta i okolic do wspólnej zabawy, podczas której zaprezentują swoje talenty, umiejętności, zdolności i pasję. Będzie wesoło, kolorowo, radośnie!

Przyjdź do Galerii Świdnickiej i baw się razem z nami!

(SP 315)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group