Czwartek, 25 czerwca

32 potencjalnych dawców życia

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Aż tyle osób zarejestrowało się w bazie dawców szpiku podczas sobotniej akcji zorganizowanej wspólnie przez Centrum Rozwoju Funaberia w Świebodzicach oraz Fundację DKMS.

Rejestracja w Rynku trwała kilka godzin, taki wynik wspaniale świadczy o świebodziczanach.

Był to już drugi Dzień Dawcy Szpiku, zorganizowany przez świebodzicką organizację we współpracy z DKMS. Słodkie wsparcie zapewniła Śnieżka-Invest oraz Intermarche w Świebodzicach. W organizację włączyła się także aktywnie Młodzieżowa Rada Miejska.

Każdy może zostać dawcą - wystarczy wejść na stronę WWW.dkms.pl i zamówić on-line pakiet rejestracyjny. Można także przekazać fundacji darowiznę.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka