Rejestracja w Rynku trwała kilka godzin, taki wynik wspaniale świadczy o świebodziczanach.
Był to już drugi Dzień Dawcy Szpiku, zorganizowany przez świebodzicką organizację we współpracy z DKMS. Słodkie wsparcie zapewniła Śnieżka-Invest oraz Intermarche w Świebodzicach. W organizację włączyła się także aktywnie Młodzieżowa Rada Miejska.
Każdy może zostać dawcą - wystarczy wejść na stronę WWW.dkms.pl i zamówić on-line pakiet rejestracyjny. Można także przekazać fundacji darowiznę.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.