Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 917
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Trutnov: 4 maja wyruszą do Trutnova

Sobota, 20 kwietnia 2013, 8:49
Autor: red.
Świdnica/Trutnov: 4 maja wyruszą do Trutnova
Fot. organizator
Kolejny, IX już Rajd Książęcy odbędzie się 4 maja 2013 roku, a celem wyprawy będzie malownicze czeskie miasteczko Trutnov. Według legendy nazwa miasta wywodzi się od imienia pogromcy smoka rycerza von Trautnav. Miasto, po włączeniu do niego kilku wsi rozciąga się wzdłuż dolin rzecznych, pomiędzy wzniesieniami Pogórza Karkonoskiego i Karkonoszy, których panoramę można podziwiać ze wzgórza Šibeník.

Trutnov i Świdnica to miasta partnerskie, porozumienie o współpracy zostało podpisane w 1998 r. Współpraca rozwija się w dziedzinie kulturalnej, oświatowej, naukowej, turystycznej oraz gospodarczej.

Lokalna Organizacja Turystyczna Księstwo „ Świdnicko –Jaworskie” zaprasza do wspólnego wyjazdu.

Koszt na jednego uczestnika wynosi 40 zł. W tym organizatorzy zapewniają przejazd, ubezpieczenie, profesjonalną obsługę przewodnicką, oraz drobne upominki - stopień trudności trasy: łatwy (w skali: łatwy, średni, trudny).

Zainteresowani udziałem w rajdzie powinni zgłosić się do Informacji Turystycznej i Kulturalnej na świdnickim Rynku, bądź telefonicznie pod numerem 74/852-02-90 lub drogą email it@um.swidnica.pl . Dodatkowe informacje na stronie www.ks-j.pl . Zapisy trwają do 25 kwietnia. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group