Niedziela, 28 czerwca

AKS remisuje w Nowej Rudzie

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 3. kolejki IV–ligi z udziałem AKS–u Strzegom, w którym nasz zespół mierzył się na wyjeździe z beniaminkiem Piastem Nowa Ruda.

Oba gole padły w ostatnim kwadransie spotkania. W 76. minucie Strzegomia na prowadzenie wyprowadził Lenio. Gdy wydawało się, że goście sięgną po komplet punktów na 2 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry kibiców gospodarzy uradował Horka.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka