Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 977
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Akwen pod wiaduktem

Wtorek, 13 lipca 2010, 20:54
Aktualizacja: Środa, 14 lipca 2010, 15:00
Autor: KO
Świdnica: Akwen pod wiaduktem
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Kierowcy marzący o schłodzeniu się podczas dłuższej trasy w ukropie, którzy jechali dziś ulicą Kopernika w stronę Jagodnika po godz. 16, nagle mieli zupełnie inny problem. Nadmiar wody. Pod wiaduktem przed skrętem w ulicę Towarową utworzył się prawdziwy akwen. Niektóre auta miały problem z przejechaniem.

Kanalizacja deszczowa nie nadążyła po kiludziesięciominutowej ulewie z odprowadzaniem deszczówki. Skutek? Zalana droga. Mniejsze pojazdy zawracały i jechały przez Zarzecze, kierowcy większych – po prostu dodawali gazu i przejeżdżali. Choć niektórzy, kierujący nawet całkiem pokaźnymi samochodami, woleli nie ryzykować. – Nie jestem stąd, nie wiem, jak wygląda droga pod tą wodą, a jak tam jest jakaś dziura i urwę koło? – powiedział nam Witold z Wrocławia, zawodowy kierowca, który zdecydował się zawrócić i nadłożyć drogi. Ale zdarzali się nawet odważni, którzy na rowerze przemierzali zalany odcinek drogi.

Rok temu, również w lipcu, w tym samym miejscu były podobne problemy. Po ulewie przez dłuższy czas stała pod wiaduktem woda, utknął w niej autobus. – Może to nie wiadukt, tylko most na rzece? – zażartował Mirek, mieszkaniec pobliskiej ulicy Okrężnej.

Zobacz film:

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group