Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 497
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Andrzejki w bibliotece

Niedziela, 4 grudnia 2016, 14:38
Autor: red
Żarów: Andrzejki w bibliotece
Fot. UM Żarów
Żarowscy seniorzy potrafią aktywnie spędzać swój wolny czas.

Nie tylko z pełnym zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, organizują krajoznawcze wycieczki, ale pozwalają sobie również na odrobinę szaleństwa.

Tak było również podczas tegorocznych Andrzejek, które tradycyjnie odbyły się w żarowskiej bibliotece.
- Biblioteka stara się pielęgnować i kultywować dawne tradycje ludowe, które powoli odchodzą w niepamięć, dlatego kolejny już rok zorganizowała andrzejki. Były wróżby, karaoke oraz wspólna zabawa. Nie zabrakło również wróżki Ani, w którą wcieliła się Anna Sikora i która przepowiadała przyszłość. W tym roku, wspólnie ze słuchaczami UTW przygotowaliśmy także inne wróżby i zabawy słowne: "O czym marzysz?", "Magiczne liczby", "Burza mózgu", "W każdej kobiecie wiedźma drzemie, bo ..." Zabawa była przednia. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas - mówi Stanisława Biernacka, dyrektor biblioteki w Żarowie.

Tego dnia repertuar był różny, jednak najważniejsza była dobra zabawa, która towarzyszyła wszystkim do końca imprezy. Karaoke to bardzo dobry sposób na spędzenie wolnego czasu, tym bardziej jeszcze, jak biesiaduje się w tak doborowym towarzystwie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group