Środa, 24 czerwca

Apele do kosza

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Tylko w ciągu ostatniego weekendu policjanci Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali kolejnych dwóch nietrzeźwych kierujących. Niechlubny rekordzista miał ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie.

Pierwszy „amator jazdy na podwójnym gazie” zatrzymany został w Strzegomiu przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w piątek około godziny 20.20 na .Policjanci podjęli interwencję wobec 41-letniego kierowcy samochodu marki Peugeot, którego styl jazdy mógł wskazywać, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Podczas podjętej interwencji badanie stanu trzeźwości kierowcy wskazało ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie.

17 kwietnia, kilka minut po godz. 01.00 w nocy na terenie miasta Świdnicy, funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Strzegomiu zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Interwencje podjęli wobec 25-letniego kierującego samochodem marki VW. Przeprowadzone badanie trzeźwości potwierdziło u mężczyzny blisko 1,2 promila alkoholu w organizmie.

W każdym z wymienionych przypadków policjanci uniemożliwili kierującym dalszą jazdę, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka