Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 913
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Azbest do utylizacji

Piątek, 9 października 2020, 11:08
Autor: red
Strzegom: Azbest do utylizacji
Fot. UM Strzegom
Tak jak w latach poprzednich, gmina Strzegom przystąpiła do programu organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, mającego na celu usuwanie odpadów niebezpiecznych zawierających azbest.

Projekt "Usuwanie wyrobów zawierających azbest zlokalizowanych na terenie gminy Strzegom w 2020 roku" jest współfinansowany w ramach Programu dofinansowania przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu przedsięwzięć związanych z realizacją gminnych programów usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest na rok 2020.

W ramach realizacji zadania zabierane będą elementy zawierające azbest, które są zdemontowane i złożone na posesjach w gminie Strzegom. Teren zostanie oczyszczony z pyłu azbestowego, a odpady zostaną przekazane do unieszkodliwienia.

Zadanie na zlecenie gminy Strzegom wykona firma Logistyka Odpadów Azbestowych Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Bielsko -Biała, ul. Szklana 20, 43-300 Bielsko Biała.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group