Niedziela, 28 czerwca

Bagieniec już po wiosennych porządkach

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Wiosna to czas porządków. Nie inaczej rozpoczęli ją mieszkańcy Bagieńca.

W sobotę 23 marca trzy pokolenia mieszkańców wsi porządkowały okoliczny las i całą miejscowość. Mieszkańcy zebrali kilkanaście worków śmieci z przydrożnych rowów oraz poboczy w lesie. Ilość zebranych śmieci z jednej strony jest podstawą do słów uznania dla uczestników akcji, ale z drugiej strony nie wystawia dobrego świadectwa ludziom, którzy te śmieci porzucili.

Po zakończonej pracy na pracujących czekała upieczona kiełbaska oraz pączki dla najmłodszych.

Uczestnikom akcji bardzo dziękuje za liczne przybycie i miłą współpracę na rzecz sołectwa Pani sołtys Bożena Ustinow.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka