Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 796
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Bajkowo w bibliotece

Niedziela, 15 maja 2022, 15:52
Autor: red
Żarów: Bajkowo w bibliotece
Fot. UM Żarów
Bajkowe postacie odwiedziły w czwartek, 12 maja Bibliotekę Publiczną im. ks. Jana Twardowskiego w Żarowie. Wszystko za sprawą konkursu Cosplay z biblioteką „Mali bohaterowie z krainy bajek”.

- Urocze żabki, pracowite pszczółki, radosne krasnale i wielu innych stanęło do walki w czwartej edycji Cosplay'u z biblioteką pn. „Mali bohaterowie z krainy bajek”. Było kolorowo, wesoło i muzycznie. Dzieci występowały przy akompaniamencie wesołych piosenek przygotowanych na tę okoliczność. Flecista z Hameln zaprezentował grę na prawdziwym flecie, a Vaiana samodzielnie zaśpiewała w trakcie występu. Szanse na wygraną były bardzo wyrównane. Każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrodę książkową oraz pamiątkowy dyplom. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć pamiątkowych - mówi Katarzyna Baryliszyn z żarowskiej biblioteki.

Jury w składzie: Teresa Drag – przewodnicząca Koła Przyjaciół biblioteki, Wioletta Kwiatkowska - dyrektor biblioteki i Katarzyna Baryliszyn – bibliotekarz było oczarowane każdym uczestnikiem. Po długiej naradzie postanowiono nagrodzić:

1 miejsce - Bianka Jasińska – klasa II SP Żarów;

wyróżnienie – Milena Krawczyk – Bajkowe Przedszkole;

wyróżnienie – Julia Piętarska – Bajkowe Przedszkole;

wyróżnienie – Franciszek Zawalski – Bajkowe Przedszkole.

Informacja: Biblioteka Publiczna w Żarowie

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group