Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1166
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Będą kontrole

Wtorek, 24 maja 2022, 7:37
Aktualizacja: 9:38
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Będą kontrole
Fot. KPP Świdnica
Czy autokar, którym jedzie moje dziecko jest bezpieczny? To pytanie zadają sobie rodzice widząc pojazd który ma zawieść ich pociechy na miejsce wypoczynku. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy przypominają, że istnieje możliwość przeprowadzenia kontroli stanu technicznego autobusu.

Sprawny technicznie pojazd oraz trzeźwy i wypoczęty kierujący to gwarancja bezpiecznej podróży. Aby zaplanowana trasa przebiegała spokojnie i zakończyła się bezpiecznym powrotem do domu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy dokonują kontroli stanu technicznego autokarów oraz stanu trzeźwości kierujących.

Organizator wycieczki lub rodzic wysyłający swoje dziecko w podróż, który zdecyduje się na kontrolę autobusu powinien zgłosić taką potrzebę w Wydziale Ruchu Drogowego KPP w Świdnicy.

Ale informujemy, że od 30 maja 2022 roku do 31 sierpnia 2022 roku w Świdnicy na ul. Esperantystów 14 – parking stacji paliw „Orlen” od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-8:00 powstanie stały punkt kontroli autokarów, gdzie funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy dokonywać będą kontroli podstawionych autobusów bez konieczności wcześniejszych zgłoszeń.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group