Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 979
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Będzie zakaz postoju przy ul. Armii Krajowej w Żarowie?

Niedziela, 10 lipca 2016, 16:04
Aktualizacja: 16:07
Autor: red
Żarów: Będzie zakaz postoju przy ul. Armii Krajowej w Żarowie?
Fot. red
Odcinek drogowy przy ulicy Armii Krajowej, na wysokości Urzędu Miejskiego do skrzyżowania z ulicą Mickiewicza w Żarowie to droga na której panuje duży ruch.

Ciężko tutaj także znaleźć wolne miejsce, aby zaparkować swój samochód. Z takim problemem borykają się nie tylko handlowcy, którzy w tym miejscu prowadzą sklepy, ale również inni mieszkańcy, którzy przywożą swoje dzieci do szkoły czy chcą skorzystać z usług przychodni medycznej.

- Rozwiązaniem byłoby postawienie na tym odcinku znaku zakazu ograniczenia postoju, ale nie wiadomo, czy pomysł zyskałby zaakceptowanie samych mieszkańców. - Docierały już do nas takie postulaty, aby wprowadzić na tym odcinku ograniczenie czasu postoju. Mogłoby być to ograniczenie czasowe do 15 minut lub pół godziny. A może mieszkańcy mieliby inny pomysł na rozwiązanie tego problemu? Trudno stwierdzić, dlatego postanowiliśmy zebrać takie informacje i zapytać, co na ten temat sądzą sami zainteresowani - mówi Wojciech Lesiak z Referatu Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Na pytania można odpowiadać anonimowo, a następnie wrzucić wypełnioną ankietę do urny w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim przy ul. Zamkowej w Żarowie.

Ankietę można także pobrać ze strony internetowej (do pobrania) i wypełnioną przesłać na adres mailowy w.lesiak@um.zarow.pl i m.pawlik@um.zarow.pl

Na odpowiedzi czekamy do końca sierpnia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group