Oprócz prezentacji walorów naszego miasta i powiatu, dzięki współpracy z Zespołem Szkół nr 3 zostaną pokazane sztuki samoobrony, program który prowadzi Liga Kobiet Polskich przy współpracy z Komendą Powiatową Policji od kilku lat. W sobotę 26 maja Hala Stulecia stanie się miejscem spotkania dolnośląskich organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej, przedstawicieli instytucji publicznych oraz firm zaangażowanych społecznie. Targi są jednym z wydarzeń zaplanowanych w ramach Dolnośląskiego Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności społecznej 2012 i mają charakter otwarty. Ich celem jest promocja dolnośląskich organizacji pozarządowych oraz różnych przejawów aktywności społecznej wśród mieszkańców Dolnego Śląska, a także integracja trzech sektorów - publicznego, prywatnego i pozarządowego. Nasz powiat reprezentować będzie Liga Kobiet Polskich, Starostwo Powiatowe w Świdnicy oraz Zespół Szkół nr 3.
"Bezpieczna Kobieta" na targach we Wrocławiu
Audio
Czytaj na głos
Liga Kobiet Polskich koło w Świdnicy jako jedyna organizacja ze Świdnicy będzie reprezentować nasze miasto i powiat na Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych w Hali Ludowej we Wrocławiu.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.