Gala była uroczystym podsumowaniem minionego sezonu. W hali edukacyjno-sportowej w Jaworzynie Śląskiej zgromadzili się wszyscy zawodnicy, trenerzy i kibice. - Uroczystość była okazją do wyróżnienia młodych zawodników za całoroczne zaangażowanie, systematyczną pracę oraz osiągnięcia sportowe. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe wyróżnienie będące wyrazem uznania za rozwój swoich umiejętności i aktywny udział w życiu sportowym – relacjonują organizatorzy.
Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Organizatorzy przygotowali dmuchańce, fotobudkę, malowanie twarzy, dzięki czemu wydarzenie miało rodzinny i integracyjny charakter.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.