Piątek, 12 czerwca
13°C Jelenia Góra

Bezpieczne zakupy w sieci

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjum wzięli udział w konkursie plastycznym „Bezpieczne zakupy w sieci”, którego organizatorem była żarowska biblioteka.

Konkurs, który odbył się 27 lutego oraz 1 marca został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VI oraz VII-VIII i gimnazjum, a wspólna rywalizacja rozpoczęła się od krótkiej lekcji bibliotecznej. Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu promującego świadome i bezpieczne zakupy w Internecie. Każda 3-osobowa grupa miała określony czas na stworzenie pracy, której oceny podjęły się: Agnieszka Kosińska – nauczyciel-bibliotekarz, Beata Jurczak – nauczyciel-bibliotekarz, Stanisława Biernacka – dyrektor biblioteki oraz Katarzyna Baryliszyn – bibliotekarz. Jury oceniało przede wszystkim zgodność z tematem, estetykę wykonania, zastosowanie różnych technik plastycznych oraz kreatywność i oryginalność. Uczestnicy podeszli do tematu profesjonalnie, zamieszczając na swoich pracach szereg przydatnych informacji. Trudno było wybrać zwycięzców.

– Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Zdobywcy pierwszego miejsca otrzymali słuchawki bezprzewodowe bluetooth, a wszyscy uczestniczy pamiątkowe dyplomy. Cieszymy się, że tematyka konkursu zainteresowała tak wielu uczniów. Mamy nadzieję, że będą wcielać w życie nabytą wiedzę. Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac konkursowych w holu biblioteki – powiedziała Stanisława Biernacka dyrektor biblioteki w Żarowie.

Wyniki konkursu:

Kategoria klasy IV-VI: - Nathaniel Banasiak kl. IV „d” - Nadia Skoczyńska kl. IV „d” - Kamila Zakrzewska kl. IV „d” Kategoria Klasy VII-VIII i gimnazjum: - Karolina Łuczak kl. VII „b” - Paulina Pituła kl. VII „b” - Sofia Plakhotnik kl. VII „b”

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka