Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Bezpłatne szkolenia komputerowe

Czwartek, 8 sierpnia 2013, 9:36
Aktualizacja: 9:37
Autor: red.
Świebodzice: Bezpłatne szkolenia komputerowe
Fot. organizator
13 sierpnia o godz. 16:00, w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach, ul. Wolności 13, odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie projektu pn. "Rozwój kapitału ludzkiego Aglomeracji Wałbrzyskiej poprzez wzrost kompetencji ICT jego mieszkańców".

Projekt, w ramach którego organizowane będą bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi komputera, skierowany jest do osób pracujących, bezrobotnych, emerytów i rencistów oraz młodzieży szkolnej, które spełniają łącznie kryteria: wiek powyżej 18 lat, wykształcenie co najwyżej średnie oraz zamieszkują na terenie Gminy Świebodzice.

Zajęcia w ramach programu prowadzone będą przez wykwalifikowanych trenerów posiadających certyfikat ECDL-Core. Dla każdego z uczestników projektu przewidziane są pomoce dydaktyczne, zawierające komplet treści omawianych podczas zajęć. Cykl zajęć zakończony zostanie egzaminem. Potwierdzeniem nabytych kompetencji przez uczestników projektu będzie wydany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne Certyfikat ECDL.

Gmina Świebodzice uczestniczy w projekcie bezpłatnych szkoleń komputerowych jako członek Aglomeracji Wałbrzyskiej. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu zapraszamy na spotkanie.

(UM Świebodzice)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group