Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1005
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Biegną w szczytnym celu

Piątek, 30 czerwca 2023, 9:22
Aktualizacja: 10:22
Autor: red
Żarów: Biegną w szczytnym celu
Fot. UM Żarów
To grupa fantastycznych ludzi o wielkich sercach, którzy biegając i nierzadko pokonując swoje słabości, pomagają dzieciom chorym na raka. Na takie wyzwanie zdecydowali się uczestnicy kolejnej edycji biegu charytatywnego „Przegonimy raka na koniec świata”.

Plan jest prosty, razem pokonać 1000 km w 6 dni w ultra sztafecie przez Polskę, zamieniając przemierzone kilometry i zmęczenie w złotówki, które pomogą chorym dzieciom. W tym roku, każda złotówka, którą uda się pozyskać w trakcie wydarzenia zostanie przeznaczona na turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy dla dzieci w trakcie leczenia. Pomagamy przegonić raka dla dzieci z Fundacji Krwinka. Uczestnicy biegu wystartowali 25 czerwca z Piekła, wyprawa zakończy się 30 czerwca w Wołowie.

Do akcji ponownie przyłączyła się radna Zuzanna Urbanik, która nie tylko jest inicjatorką wielu zbiórek charytatywnych na terenie gminy Żarów, ale także biegnie razem z uczestnikami, aby wesprzeć leczenie chorych dzieci. Pomagania ma wielką moc i można to robić na wiele sposobów.

- Jestem zmęczona, wszyscy jesteśmy …. (…) Czasem jest pokusa, żeby to wszystko rzucić. Na szczęście jest Ktoś, kto powiedział, to nie rzucaj tego przez jeszcze jeden dzień. Zrobię o jedno powtórzenie więcej na siłowni, przebiegnę o jeden km dalej, przeczytam o jedną stronę książki więcej. Pamiętajcie, że mali Onkowojownicy ciągle walczą o jeszcze jeden dzień, o kolejny i następny ….Możemy im to podarować – czytamy na Facebooku radnej Zuzanny Urbanik.

Gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałą postawę. Zbiórka w ramach akcji „Przegonimy raka na koniec świata” dla dzieci z Fundacji Krwinka potrwa do 16 lipca 2023r. Każdy z nas może pomóc. Środki finansowe będą zbierane na dzieci z Fundacji Krwinka. Cel zbiórki: Podarujmy dzieciństwo onkowojownikom – turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy w Rogowie 2023r.

- Wasze wsparcie jest kluczowe, aby suwak na naszej zbiórce nabrał prędkości i ruszył w górę. Każda złotówka, każda pomoc liczy się ogromnie i przyczynia się do walki z tym okrutnym wrogiem. Razem możemy zdziałać naprawdę wiele! Świat może być piękny i bezpieczny dla naszych dzieci. Dlatego dzisiaj, jutro i zawsze, będziemy walczyć dla nich. Dajmy im nadzieję, siłę i miłość, które są nieodzowne w ich drodze do zdrowia i szczęścia. Pokażmy naszą moc. Każdy gest, każde wsparcie przynosi nam bliżej ostatecznego triumfu – czytamy na Facebooku organizatorów akcji Przegoń raka dla dzieciaka.

Szczegółowe informacje:

https://www.krwinka.org/?fbclid=IwAR3MHFQu4Yil-PpwTUJx7E64Trvuj-Vj-AAqhygopFIk7yKrx3hXcnltEiQ

Wszystkie informacje na temat akcji można śledzić na bieżąco na Facebooku Przegoń raka dla dzieciaka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group