Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 960
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Biznes dla początkujących 40+

Niedziela, 22 kwietnia 2018, 15:18
Autor: red
Już 27 kwietnia w Trutnovie w ramach projektu „Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu” odbędzie się spotkanie oraz panel dyskusyjny „Biznes dla początkujących 40+”.

Uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami związanymi z zakładaniem i prowadzeniem firmy, wezmą udział w eksperckich panelach i skorzystają na miejscu z doradztwa ekspertów. Główną ideą wydarzenia będzie uświadomienie, że rozpoczęcie własnego biznesu może być proste bez względu na wiek.

Spotkanie realizowane wspólnie przez miasto Trutnov oraz Gminę Miasto Świdnica jest kolejnym krokiem w kierunku pogłębiania współpracy obu miast  z lokalnymi przedsiębiorcami, instytucjami, a także organizacjami przedsiębiorców.
- Podczas planowanego wydarzenia uczestnicy otrzymają praktyczne informacje dotyczące zakładania firmy. Wysłuchają również inspirujących historii przedsiębiorców z różnych branż. Dowiedzą się, jakie umiejętności powinien posiadać przyszły przedsiębiorca i do kogo powinien się zwrócić, aby otrzymać wsparcie dla rozwoju własnego biznesu – wyjaśnia Szymon Chojnowski, zastępca prezydent Świdnicy.

W spotkaniu „Biznes dla początkujących 40+” udział wezmą polscy oraz czescy partnerzy projektu. Spotkanie ma charakter otwarty i bezpłatny, dlatego wszystkich zainteresowanych założeniem i prowadzeniem działalności gospodarczej w Republice Czeskiej zapraszamy do uczestnictwa, zadawania pytań i korzystania z porad ekspertów.

Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia br. w godzinach od 15:00 do 18:00 w Trutnovie, ul. Veleslavinova 66, w budynku CIPTU.
Szczegółowych informacji o wydarzeniu udziela pracownik Wydziału Funduszy Zewnętrznych i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy, Mirosława Babisz, nr tel. 74/856 28 89.

Projekt "Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014 - 2020 Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group