Były zawodnik ŚKPR–u zasilił szeregi ekipy z PGNiG Superligi
Audio
Czytaj na głos
Autor: MDvR
1 min czytania
21–letni Jakub Bąk broniący jeszcze do niedawna barw ŚKPR–u Świdnica, a ostatnio II–ligowej Pogoni Oleśnica postanowił zasilić szeregi walczącej w PGNiG Superlidze Miedzi Legnica.
Jakub Bąk o kontrakt w Legnicy walczył z Christianem Motylewskim z Zagłębia Lubin. Ostatecznie trenerzy Miedzi postanowili postawić na Bąka. Nowy kołowy Miedzi jest wychowankiem MKS-u MOS-u Wrocław. Później bronił barw Śląska Wrocław, ŚKPR-u Świdnica z którym świętował awans na zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej, a przez ostatnie pół roku grał w II-ligowej Pogoni Oleśnica.
Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu oraz opcjonalnych cookies preferencji, analityki, treści zewnętrznych i pomiaru reklam. Można zaakceptować wszystko, odrzucić opcjonalne albo dostosować ustawienia.
Polityka prywatności i cookies
Ustawienia cookies
Zarządzaj zgodami
Niezbędne cookies są wymagane do działania serwisu. Opcjonalnie można włączyć preferencje, analitykę Google, osadzone treści zewnętrzne oraz pomiar reklam.
Niezbędne
Logowanie, bezpieczeństwo, sesja oraz zapis decyzji o cookies.
Zawsze aktywne
Preferencje
Zapamiętanie ustawień interfejsu itp.
Analityka
Pomiar ruchu w Google Analytics po uzyskaniu zgody.
Treści zewnętrzne
Osadzone mapy Google, filmy YouTube i materiały Facebook.
Reklamy i pomiar
Google AdSense, ograniczanie ponownego wyświetlenia oraz pomiar skuteczności reklam.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.