Środa, 17 czerwca
17°C Jelenia Góra

Były zawodnik ŚKPR–u zasilił szeregi ekipy z PGNiG Superligi

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

21–letni Jakub Bąk broniący jeszcze do niedawna barw ŚKPR–u Świdnica, a ostatnio II–ligowej Pogoni Oleśnica postanowił zasilić szeregi walczącej w PGNiG Superlidze Miedzi Legnica.

Jakub Bąk o kontrakt w Legnicy walczył z Christianem Motylewskim z Zagłębia Lubin. Ostatecznie trenerzy Miedzi postanowili postawić na Bąka. Nowy kołowy Miedzi jest wychowankiem MKS-u MOS-u Wrocław. Później bronił barw Śląska Wrocław, ŚKPR-u Świdnica z którym świętował awans na zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej, a przez ostatnie pół roku grał w II-ligowej Pogoni Oleśnica.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka