Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 847
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Chodnik przy ul. Krzywoustego oddany do użytku

Czwartek, 1 listopada 2018, 15:15
Aktualizacja: 15:16
Autor: red
Żarów: Chodnik przy ul. Krzywoustego oddany do użytku
Fot. UM Żarów
Zakończył się remont chodnika przy ul. Krzywoustego w Żarowie. Była to kolejna inwestycja realizowana na terenie naszego miasta. Budowa chodnika w tym miejscu sfinansowana została ze środków własnych budżetu gminy Żarów oraz Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach.

W obecności zastępcy burmistrza Grzegorza Osieckiego, Tomasza Nitka dyrektora ds. technicznych i eksploatacyjnych w Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach, Marcina Borgosza wykonawcy inwestycji oraz Jadwigi Podolak z Referatu Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Żarowie dokonano odbioru nowego chodnika.
- Zgodnie z podpisaną umową z wykonawcą inwestycji oraz porozumieniem ze Spółdzielnią Mieszkaniową w Świebodzicach, przy ul. Krzywoustego oddany został do użytku mieszkańców chodnik o powierzchni 250 metrów kwadratowych wraz z dojściami do klatek schodowych. Inwestycja była realizowana w ramach zadania inwestycyjnego "Budowa chodników przy drogach gminnych na terenie gminy Żarów". Było to już kolejne zadanie, które wspólnie na terenie naszego osiedla wykonaliśmy przy współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową w Świebodzicach - mówi Grzegorz Osiecki zastępca burmistrza.

Łączny koszt realizacji tej inwestycji to kwota 49.200,00 złotych. Remont został sfinansowany ze środków własnych budżetu gminy Żarów oraz środków Spółdzielni Mieszkaniowej, która na to zadanie przeznaczyła połowę poniesionych kosztów 24.600,00 złotych.

Chodnik przy ul. Krzywoustego w Żarowie nie został wyremontowany na całym odcinku ulicy, dlatego zadanie to będzie kontynuowane również w przyszłym roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group