• Czwartek, 24 października 2019
  • Godz. 7:01
  • Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
  • Czytających: 670
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Co nas czeka na boiskach klasy B?

Wiadomości: klasa B
Piątek, 30 września 2011, 11:25
Aktualizacja: 11:26
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W nadchodzący weekend po raz kolejny w walce o ligowe punkty na boisku pojawią się zawodnicy występujący w piłkarskich klasach B. Poniżej zapowiedź najbliższej serii spotkań i aktualne tabele rozgrywek.

9. kolejka klasy B – I grupa świdnicka
Herbapol Stanowice - Wodospad Zastruże 2 października, 11:00
Wierzbianka Wierzbna - Grom Panków 2 października, 12:00
Granit Rogoźnica - Nysa Kłaczyna 2 października, 11:00
LKS Wiśniowa - Tęcza Bolesławice 2 października, 11:00
Zieloni Mrowiny - Płomień Dobromierz 2 października, 11:00
Orzeł Witoszów - Zryw Łażany 2 października, 14:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Błyskawica Kalno 2 października, 11:00
Pauzują Błękitni Komorów

1. Zieloni------------7 – 21 – 30:5
2. Nysa--------------7 – 18 – 36:8
3. Wiśniowa---------7 – 18 – 21:9
4. Herbapol---------8 – 17 – 26:15
5. Zryw--------------8 – 16 – 20:9
6. Tęcza-------------7 – 13 – 27:16
7. Granit-------------8 – 13 – 31:22
8. Grom--------------7 – 9 – 10:24
9. Wodospad--------7 – 7 – 11:22
10. Wierzbianka-----8 – 7 – 13:27
11. Piotrowice-------7 – 6 – 8:23
12. Błękitni-----------8 – 6 – 9:17
13. Błyskawica-------8 – 6 – 13:25
14. Płomień----------8 – 3 – 14:29
14. Orzeł-------------7 – 3 – 15:33

9. kolejka klasy B – II grupa świdnicka
LKS Gilów - Orzeł Piława Dolna 2 października, 12:00
Boxmet Piskorzów - Spółdzielca Marcinowice 2 października, 14:00
Ślężanka Tąpadła - LKS Dobrocin 2 października, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Zgoda Grodziszcze 2 października, 11.00
Sparta Ostroszowice - Zryw Gola Świdnicka 2 października, 11:00
Sparta Oleszna - Płomień Makowice 2 października, 13:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Piast Jaźwina 2 października, 11:00
Pauzuje Dąb Mościsko

1. Płomień-----------7 – 18 – 34:11
2. Piast---------------7 – 18 – 26:9
3. Dobrocin----------7 – 17 – 23:6
4. Orzeł--------------7 – 15 – 23:20
5. Zgoda-------------7 – 14 – 19:6
6. Boxmet-----------8 – 13 – 19:11
7. Sparta Ol.--------7 – 10 – 19:13
8. Dąb----------------8 – 10 – 13:14
9. Zryw---------------7 – 9 – 18:15
10. Sparta Ostr.-----7 – 7 – 17:16
11. Gilów-------------8 – 7 – 11:25
12. Piława Dolna-----8 – 7 – 21:29
13. Ślężanka---------8 – 7 – 13:32
14. Klubokawiarnia--8 – 6 – 16:40
15. Spółdzielca-------8 – 1 – 3:28

6. kolejka klasy B – grupa wałbrzyska
Berit Głuszyca - Podgórze Wałbrzych 2 października, 11:00
KS Walim - Zdrój Jedlina Zdrój 2 października, 14:00
Joker Jaczków - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2 października, 11:00
Victoria II Świebodzice - Iskra Witków Śląski 2 października, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie - Husaria Grzędy 2 października, 14:00
Zieloni Mokrzeszów - Płomyk Borówno 2 października, 12:00
Pauzuje Gryf Burkatów

1. Iskra------------5 – 15 – 33:5
2. Victoria II------5 – 15 – 24:4
3. Zdrój------------4 – 10 – 19:8
4. Husaria---------5 – 10 – 10:11
5. Grodno----------5 – 7 – 17:16
6. KS---------------5 – 6 – 10:8
7. Podgórze-------4 – 6 – 10:11
8. Berit-------------4 – 4 – 10:9
9. Joker------------5 – 4 – 10:34
10. Płomyk---------4 – 4 – 8:12
11. Górnik----------5 – 4 – 7:12
12. Zieloni----------4 – 1 – 6:18
13. Gryf------------5 – 0 – 5:21

Prosimy wszystkich kibiców o wpisywanie w komentarzach wyników spotkań swoich zespołów. Dziękujemy! Zapraszamy też do typowania rezultatów najbliższych meczów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group