Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 668
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Czarne chmury zbierają się nad świdnicką komendą

Piątek, 25 listopada 2011, 8:45
Aktualizacja: 16:43
Autor: JB
Świdnica: Czarne chmury zbierają się nad świdnicką komendą
1
Fot. red
Kolejne skandale w komendzie nie działają lepiej na dobry wizerunek świdnickich policjantów. Przez ostatnie tygodnie namnożyło się problemów.

28- latek zmarł w radiowozie, kradzieży z włamaniem w Dzierżoniowie dopuścił się policjant ze Świdnicy, zmarł 51-letni mężczyzna w nadal niewyjaśnionych okolicznościach w sali dla osób zatrzymanych i ostatnia informacja o pracownicy co prawda policji, ale cywilnej, która dopuściła się kradzieży w jednym z hipermarketów na terenie miasta. Wartość skradzionych rzeczy przekroczyła 220 zł, toteż grozi jej nawet do pięciu lat więzienia. Jak potwierdza Katarzyna Czepil, rzecznik prasowy oczywiście nie jest już pracownikiem komendy. Wszystkimi sprawami zajmuje się już prokurator i jest w trakcie wyjaśniania poszczególnych spraw.
Takie niepokojące zdarzenia pojawiły się w bardzo krótkim czasie i nie świadczą zbyt dobrze o stróżach prawa z naszego miasta. Ich tak już nadszarpnięty wizerunek po pierwszych wydarzeniach ucierpiał, teraz będzie tylko gorzej. Może czas już przewietrzyć szeregi naszej policji?

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group