Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1307
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Dbają o bezpieczeństwo

Czwartek, 1 lutego 2024, 9:47
Aktualizacja: 9:48
Autor: red
Gmina Świdnica: Dbają o bezpieczeństwo
Fot. Gmina Świdnica
Jak co roku styczeń to czas, w którym policjanci podsumowują efekty służby i pracy wykonanej w minionych dwunastu miesiącach.

30 stycznia w sali narad Urzędu Gminy w Świdnicy odbyła się roczna odprawa podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie gminy Świdnica. W odprawie uczestniczył zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy mł. inspektor Przemysław Siwiak, funkcjonariusze Posterunku Policji w Słotwinie wraz z jego kierownikiem asp.sztab. Tomaszem Zdebem oraz zaproszeni goście, przedstawiciele władz samorządowych, reprezentowanych przez wójt gminy Świdnica Teresę Mazurek, zastępcę wójta Bartłomieja Strózika, wiceprzewodniczącego Rady Gminy Daniela Wieczorka oraz kierowników działów i jednostek organizacyjnych.

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy mł. insp. Przemysław Siwiak oraz kierownik Posterunku Policji w Słotwinie asp. sztab. Tomasz Zdeb wyrazili słowa uznania przedstawicielom samorządu gminy Świdnica za wsparcie policji, co przekłada się na poprawę warunków pracy funkcjonariuszy.

- Szczególnie podziękowania dla Pani wójt Teresy Mazurek, za wspólną służbę na rzecz społeczności gminy, za zawsze pozytywne podejście do łączących nas spraw w zakresie bezpieczeństwa publicznego – mówił astp. Sztab. Tomasz Zdeb.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group