Temu zagadnieniu poświęcony był jeden z „dni zdrowia”. W dniu tym przeprowadzono warsztaty na temat „Jak zachowuje się miły uczeń?”. W kolejnym dniu odbył się II Szkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu oraz spotkanie z przedstawicielem świdnickiego „Sanepidu”. Na korytarzach zorganizowano prezentację uczniowskich prac długoterminowych poświęconych zagadnieniom zdrowia oraz wystawy plakatów. Starsi uczniowie edukowali młodszych na temat szkodliwości palenia papierosów, rozdawano ulotki informacyjne. Mamy nadzieję, że teraz i w przyszłości zdobyta wiedza zaprocentuje i łatwiej będzie wypracować swój indywidualny, zdrowy styl życia.
(SP 315)
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.