Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Dobra zabawa za szybko się kończy

Wtorek, 5 lutego 2013, 13:02
Aktualizacja: 13:03
Autor: red.
Świebodzice: Dobra zabawa za szybko się kończy
Fot. użyczone
Tak mogą chyba powiedzieć wszyscy feriowiecze, bo zimowa przerwa powoli zbliża się ku końcowi. W Świebodzicach dzieci i młodzież aktywnie korzystały z oferty przygotowanej przez miasto.

Pełne sale były w Miejskim Domu Kultury, bibliotece, Świetlicy Środowiskowej, ale także na zimowiskach w Szkole Podstawowej nr 4 i Zespole Szkół Integracyjnych. Obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji też cieszyły się popularnością.

W MDK dzieci brały udział w warsztatach plastycznych, tanecznych, korzystały z wyjść na basen i wycieczek po okolicy. OsiR jak zawsze zachęcał do zajęć sportowych: były rozgrywki w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę; dzieci chętnie grały w tenisa stołowego czy odwiedzały miejską kręgielnię. Kto lubi popływać, miał okazję spędzić cały dzień na pływalni krytej za jedyne 2 złote.

W Oddziale Dziecięcym Miejskiej Biblioteki Publicznej przebojem okazały się warsztaty detektywistyczne, poprowadzone przez pisarza Dariusza Rekosza, autora powieści dla młodzieży i kryminałów. Z kolei dzieci z „Tęczowej Gromady”, świebodzickiej świetlicy środowiskowej, odwiedziły lodowisko w Świdnicy, wrocławską Bobolandię, a na koniec szykują się na wielkie ognisko i pieczenie kiełbasek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group