Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 542
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Doceniani docenieni pucharem

Wiadomości: Jaworzyna
Poniedziałek, 14 grudnia 2009, 16:23
Aktualizacja: 18:02
Autor: JaR
Fot. uzyczone
Piłkarze zespołu o dźwięczne nazwie Doceniani Inaczej zdobyli Puchar Ligi Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej.

Rozgrywki odbyły się już po raz trzeci. Zdobywając puchar Doceniani zdetronizowali zespół Karoliny, który triumfował w dwóch poprzednich edycjach rozgrywek.
Turniej w Jaworzynie zgromadził na starcie osiem zespołów. Drużyny podzielono na dwie grupy. Po dwie najlepsze ekipy awansowały do półfinałów. W nich Doceniani Inaczej pokonali Wojowników z Jaroszowa 4:0, a Karolina „pogoniła” Pędzące Osiołki 6:2. W wielkim finale Doceniani wygrali 4:1 z Karoliną. Bohaterem spotkania był Grzegorz Borowy, zdobywca wszystkich czterech bramek dla zwycięzców. Trzecie miejsce przypadło Osiołkom po zwycięstwie 4:0 z Wojownikami.
Rozgrywki halowej piłki nożnej cieszą się w Jaworzynie sporym powodzeniem. Od kilku lat w okresie jesienno-zimowym organizowana jest Ligi Jaworzyńska Amatorska Liga Piłki Nożnej Halowej. W tym sezonie w lidze gra dziewięć zespołów. Na półmetku liderem są Doceniani Inaczej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group