Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 990
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Dom marzeń w miniaturze – uczniowie podstawówek walczą o bon i wycieczkę

Niedziela, 7 listopada 2010, 20:38
Aktualizacja: 20:40
Autor: KO
Świdnica: Dom marzeń w miniaturze – uczniowie podstawówek walczą o bon i wycieczkę
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Młodzi ludzie wczoraj budowali domy z marzeń z klocków Lego i pisali barwne opowiadania. Można już głosować na nich prace. Zwycięska szkoła odbierze bon o wartości 1000 zł na zakupy w Leroy Merlin, a jej uczniowie wybiorą się do Wrocławskiego Parku Wodnego.

To już trzecia edycja akcji społecznej towarzyszącej akcji promocyjnej „Święto Majsterkowicza” w markecie budowlanym. Tegoroczny „Dach nad głową” polegał na budowaniu z klocków Lego. Każdy zespół musiał też dokładnie opisać swoje dzieło, uwzględniając produkty z Leroy Merlin i określone hasło, np. „okna”, „bezpieczeństwo” czy „dekoracje”.

Każdy zespół miał tysiąc klocków i godzinę na wykonanie zadania. Udział wzięły m.in. szkoły ze Świdnicy, Świebodzic, Zastruża i Witoszowa Dolnego

A co dalej? Teraz stworzone przez uczniów prace będą przez tydzień wystawione na terenie marketu, gdzie klienci mogą oddawać głosy na te, które im się najbardziej podobają. Uczniowie walczą nie tylko o wygraną dla siebie i szkoły, ale także o podarunek dla instytucji charytatywnej, którą wskażą. Do wybranego przez uczniów podmiotu zostaną przekazane wszystkie klocki, które były użyte przez dzieci do budowania domów. A w ramach „Sobotniego Wolontariatu” na rzecz wskazanej organizacji zostaną przeprowadzone drobne prace budowlane i dekoracyjne, które ufunduje i zrealizuje market Leroy Merlin w Świdnicy.

Zobacz film:

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group