Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 959
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Dora – suczka w typie owczarka niemieckiego do adopcji!

Wtorek, 26 września 2017, 7:36
Autor: red
Świdnica: Dora – suczka w typie owczarka niemieckiego do adopcji!
Fot. użyczone
Dora to około 6–8 letnia suczka w typie rasy owczarek niemiecki.

Została porzucona pod świdnickim Kauflandem w tragicznym stanie. Wychudzona, z ubytkami w sierści i stanem zapalnym skóry. Dużo czasu zajęło nam doprowadzenie Dory do lepszego stanu, a wciąż nie osiągnęliśmy pełnego sukcesu.

Dora to cudowny pies, pod warunkiem, że trafi na mądrego opiekuna. Dora nie nadaje się do życia w kojcu. Zrobi wszystko, aby się z niego wydostać i bardzo pragnie być w domu, obok ludzi. Zachowuje czystość, więc jest idealną domatorką. Dora jest bardzo wdzięcznym psem i oddanym swoim opiekunom. To niezwykle łagodna suczka, toteż może stać się przyjaciółką rodziny.

Dora nie powinna zostawać w samotności zbyt długo. Musi mieć zapewniony zrównoważony wysiłek (jednak nie nadmierny – jej stawy będą potrzebować niebawem suplementacji). Dogaduje się z kulturalnymi psami, kota może pogonić. Wszelkie mniejsze stworzenia – ptactwo domowe, gryzonie, króliki – odpadają. Dora ma silny instynkt łowno-pasterski.

Suczka stała się schroniskową ulubienicą, ze względu na tęsknotę, specyficzne potrzeby i rekonwalescencję jest mieszkanką biura. Szukamy jej domu najlepiej wiedzącego, z czym wiąże się posiadanie owczarka niemieckiego i domu pełnego troski i dobrej opieki.

Zwierzaki przebywają w schronisku dla zwierząt w Świdnicy przy ul. Pogodnej. Kontakt tel. w godzinach pracy schroniska: 733 093 663

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group