We wtorek 5 marca w SP 1 w Świdnicy odbyły się „Drzwi otwarte szkoły”. Dzieci wraz z opiekunami zaproszono na godz. 16.30. Podczas imprezy przyszłoroczni pierwszoklasiści obdarowani zostali balonikami, chorągiewkami z logo „Jedynki” i cukierkami, wysłuchali przemówienia wicedyrektor Marzeny Sochackiej, która przedstawi
Następnie obejrzeli program artystyczny przygotowany przez starszych kolegów – uczniów klas III. Było przedstawienie i pokaz taneczny pod kierunkiem Justyny Staręgi. Gościnnie wystąpiła Orkiestra Szkolna Szkoły Muzycznej I st. W Świdnicy. Część oficjalną imprezy zwieńczyło wręczenie świdnickim przedszkolakom nagród i wyróżnień za udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Sp1 „Czas wolny z babcią i dziadkiem”. rn rnPo części oficjalnej zaproszono gości do obejrzenia prezentacji multimedialnej o zajęciach dodatkowych oraz do zwiedzania szkoły. Nad całością imprezy czuwały nauczycielki klas III – Urszula Tympalska, Małgorzata Kasprzyk, Małgorzata Niedzielska oraz Ewa Dziedzic i Adam Miszkuro.
Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu oraz opcjonalnych cookies preferencji, analityki, treści zewnętrznych i pomiaru reklam. Można zaakceptować wszystko, odrzucić opcjonalne albo dostosować ustawienia.
Polityka prywatności i cookies
Ustawienia cookies
Zarządzaj zgodami
Niezbędne cookies są wymagane do działania serwisu. Opcjonalnie można włączyć preferencje, analitykę Google, osadzone treści zewnętrzne oraz pomiar reklam.
Niezbędne
Logowanie, bezpieczeństwo, sesja oraz zapis decyzji o cookies.
Zawsze aktywne
Preferencje
Zapamiętanie ustawień interfejsu itp.
Analityka
Pomiar ruchu w Google Analytics po uzyskaniu zgody.
Treści zewnętrzne
Osadzone mapy Google, filmy YouTube i materiały Facebook.
Reklamy i pomiar
Google AdSense, ograniczanie ponownego wyświetlenia oraz pomiar skuteczności reklam.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.