Środa, 17 czerwca
17°C Jelenia Góra

Dwa medale w Dreźnie

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Srebro i brąz wywalczyli świdniccy akrobaci podczas międzynarodowych zawodów jakie odbyły się w miniony weekend w Dreźnie. Dla naszych młodych akrobatów była to pierwsza impreza tak wysokiej rangi.

Polonia Świdnica reprezentowana była przez: Szymona Bentkowskiego i Doriana Pasa w konkurencji dwójek męskich (srebrny medal), Szymona Bentkowskiego, Doriana Pasa, Szymona Pasa i Jana Socha w konkurencji czwórek męskich (brązowy medal). Trenerem zawodników jest Piotr Pas.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka