Środa, 24 czerwca

Dwie wygrane

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W rozegranych dwóch meczach kontrolnych Victoria Świebodzice odniosła dwie wygrane.

Najpierw Victoria pokonała na własnym stadionie Zjednoczonych Żarów 2:1. Obie bramki zdobył Marcin Traczykowski.

Victoria Świebodzice: Chrebela, Rosicki, Niemczyk, Laskowski, Słapek, Błaszczak, Kokoszka, Błażyński, Sadowski, Bałut, Traczykowski oraz Jaskółowski, Rogowski, Zyl, Juszczyk, Jędrasiewicz, Uglis.

W kolejnym meczu sparingowym Victoria pokonała w meczu wyjazdowym drużynę juniorów Górnika Wałbrzych 5:1. Bramki w tym spotkaniu dla podopiecznych trenera Macieja Jaworskiego zdobyli: Marcin Bałut – 3, Marcin Rogowski i Mariusz Błaszczak.

Victoria: Chrebela, Rosicki, Błaszczak, Niemczyk, Sadowski, Drąg K., Kokoszka, Rogowski, Bałut, Słapek, Juszczyk Zyl, Błażyński, Laskowski.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka