Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 981
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dworzec PKP w Żarowie bez kasy biletowej

Wtorek, 12 maja 2015, 9:46
Aktualizacja: 14:57
Autor: red.
Żarów: Dworzec PKP w Żarowie bez kasy biletowej
Fot. UM Żarów
Od 1 czerwca na dworcu PKP w Żarowie nie będzie kasy biletowej. Bilety będzie można nabyć u konduktora w pociągu lub zakupić przez internet. W pociągu będzie można również uzyskać informacje dotyczące trasy, połączeń oraz aktualnych ofert taryfowych.

Co spowodowało takie zmiany? - Obecny najemca kasy w budynku żarowskiego dworca PKP wypowiedział nam umowę, która wygasa 31 maja. Kasa w Żarowie nie jest tutaj odosobnionym przypadkiem i nie będzie jedyną w najbliższej okolicy, która zostanie tymczasowa zamknięta. Podkreślam jednak, że ceny biletów nabywanych u konduktora w pociągu będą kosztowały tyle samo, co w kasie i nie będzie naliczona żadna dodatkowa opłata.

Pasażerowie muszą się na razie uzbroić w cierpliwość. Ze swojej strony będziemy robić wszystko, aby kasę biletową w Żarowie przywrócić. O wszelkich zmianach w tym temacie będziemy mieszkańców na bieżąco informowali - wyjaśnia Kamila Wieczysta Naczelnik Wydziału Departamentu Komercjalizacji Nieruchomości PKP.

Wybierając się w podróż pociągiem Żarowianie nie będą musieli się obawiać, że kupując bilety w pociągu poniosą dodatkowe opłaty. Cena ta będzie taka sama, jak biletu kupionego w kasie. Do tematu zamkniętej kasy biletowej przy dworcu PKP w Żarowie będziemy jeszcze powracać.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group