Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 536
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dyżury specjalistów w 2016 roku

Wtorek, 2 lutego 2016, 6:40
Autor: opr.red.
Żarów: Dyżury specjalistów w 2016 roku
Fot. www.um.zarow.pl
Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie informuje, iż od miesiąca lutego zmienia się termin dyżuru terapeuty uzależnień do spraw narkomanii. W załączeniu zaktualizowany wykaz dyżurów.

terapeuta uzależnień w zakresie narkomanii - pierwsza środa miesiąca w godz. 15.00 - 17.00, wstępna diagnoza, udzielanie poradnictwa i indywidualnych konsultacji terapeutycznych dla osób uzależnionych od narkotyków i zagrożonych uzależnieniem, wstępna diagnoza, pomoc osobom współuzależnionym, konsultacje dla rodzin osób uzależnionych. Pomoc terapeutyczną w tym zakresie świadczy instruktor terapii uzależnień Pan Krzysztof Matusiak.

Bez zmian pozostaje:

terapeuta uzależnień - poniedziałek w godz. 8.30 - 11.30 - wstępna diagnoza, udzielanie poradnictwa i indywidualnych konsultacji terapeutycznych dla osób uzależnionych od alkoholu, pomoc osobom współuzależnionym, konsultacje dla rodzin osób uzależnionych. Pomoc terapeutyczną w tym zakresie świadczy instruktor terapii uzależnień Pani Krystyna Czyż.

psycholog - środa w godz. 13.00 - 15.00 (trzy środy w miesiącu) - udzielanie poradnictwa i indywidualnych konsultacji psychologicznych, wstępna diagnoza, interwencja kryzysowa, terapia krótkoterminowa, praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pomoc w tym zakresie świadczy psycholog - Pani Marta Cieślik.

radca prawny - piątek w godz. 16.00 - 18.00 - świadczenie poradnictwa oraz konsultacji indywidualnych w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i prawa pracy. Radca prawny w ramach konsultacji nie pisze pism procesowych ani nie reprezentuje stron przed sądami i organami administracji publicznej. Pomoc prawna świadczona jest przez radcę prawnego - Mariusza Starke.

psychoterapeuta - poniedziałek w godz. 15.00 - 18.00 (dwa poniedziałki w miesiącu) - świadczenie poradnictwa i indywidualnych konsultacji dla osób zagrożonych bądź dotkniętych przemocą w rodzinie. Dyżur prowadzi psychoterapeuta - Pani Dorota Werner.

Szczegółowe informacje w zakresie poradnictwa specjalistycznego można uzyskać w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie lub pod nr tel. 74 8570 309. Osoby niepełnoletnie na pierwszą konsultację muszą zgłosić się z rodzicem/opiekunem prawnym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group