Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1352
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Dzień Kobiet w MDK

Poniedziałek, 19 lutego 2024, 13:32
Aktualizacja: 16:32
Autor: red
Świebodzice: Dzień Kobiet w MDK
Fot. organizatorzy
Miejski Dom Kultury w Świebodzicach przygotował dla Pań z okazji ich święta szereg ciekawych wydarzeń.

Pierwsze z nich pn. Posłuchaj naszej historii odbędzie się w poniedziałek 4 marca w Sali głównej. Podczas tego wyjątkowego spotkania będzie można poznać historie życiowe i kariery kobiet, które zyskały uznanie w społeczności lokalnej oraz na szczeblu krajowym. Specjalnymi gośćmi będą wyjątkowe kobiety :

Posłanka na Sejm RP Izabela Katarzyna Mrzygłocka
Senator RP Agnieszka Kołacz – Leszczyńska
Sekretarz Miasta Sabina Cebula
Redaktor Agnieszka Dobkiewicz,
które poprzez swoją pracę i zaangażowanie przyczyniły się do zmiany otaczającego świata. Oprócz wysłuchania fascynujących opowieści o wyzwaniach, z jakimi się spotkały, oraz o drodze, którą musiały pokonać, aby osiągnąć swoje cele, będzie można również podyskutować na temat roli kobiet w życiu publicznym, ich sukcesów oraz wyzwań, z jakimi się spotykają.

To wyjątkowe wydarzenie ma na celu nie tylko celebrowanie osiągnięć kobiet, ale również inspirację dla wszystkich obecnych, aby dążyć do realizacji swoich marzeń i celów, niezależnie od przeciwności losu czy ograniczeń społecznych.

Kolejna propozycja od Miejskiego Domu Kultury to „Zumbowy Dzień Kobiet". W środę, 6 marca o godz. 18.30 wystarczy zabrać ze sobą wygodny strój sportowy i serca otwarte na zabawę.

Będzie to czas pełen energii, muzyki i radosnego ruchu. Zumba pozwoli każdej z uczestniczek poczuć się pięknie i dobrze we własnym ciele. Zajęcia będą nie tylko fantastyczną przygodą, ale również najlepszym sposobem na uczczenie siły i urody kobiecej niż poprzez zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.

W piątek 8 marca o godzinie 17:00 MDK zaprasza wszystkie Panie na Spotkanie przy kawie: „Być Kobietą. Życie jest piękne w każdym wieku". Sekrety urody z LARENC i MARY KAY. W ramach wydarzenia zaplanowano prelekcję praktyczną dotyczącą wiedzy na temat pielęgnacji skóry twarzy, doboru kosmetyków LARENC oraz pokaz makijażu codziennego MARY KAY. Na wszystkie uczestniczki czekać będzie również kawa i słodki poczęstunek oraz wyjątkowa atmosfera, a także fotoramka i konkurs z nagrodami.

Wstęp na wydarzenia jest wolny. Wszelkich informacji udziela Miejski Dom Kultury: 74 666 95 70. Serdecznie zapraszamy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group