Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 500
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dzień Kobiet w żarowskim Związku Emerytów

Niedziela, 13 marca 2016, 8:52
Autor: opr.red.
Żarów: Dzień Kobiet w żarowskim Związku Emerytów
Fot. www.um.zarow.pl
Członkinie żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów tradycyjnie, jak każdego roku świętowały Dzień Kobiet. Tym razem nietypowo, bo nie w swojej żarowskiej siedzibie. Dzień Kobiet panie emerytki uczciły wspólną zabawą w hotelu Żarmed.

Przy tej okazji nie zabrakło wspólnego biesiadowania i muzykowania. I tutaj swoją pomocą służył, jak zawsze nieodzowny Stanisław Wójciuk z żarowskiego związku. - Dzień Kobiet to jedna z wielu inicjatyw organizowanych przez Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Żarowie. Nasz kalendarz imprez wypełniony jest różnymi atrakcjami i jest to pewnie jeden z powodów, dla których tryskamy energią i radością - cieszy się Danuta Kwiatkowska z żarowskiego Związku Emerytów i Rencistów w Żarowie.

Dzień Kobiet 8 marca żarowskie seniorki świętowały również w Domu Opieki w Borzygniewie. Tutaj, na zaproszenie Beaty Kaczmarczyk członkinie żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów również umilały czas wspólnym muzykowaniem i biesiadowaniem pensjonariuszom z Borzygniewu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group