Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 716
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zastruże: Dzień Patrona w SP Zastruże

Czwartek, 15 czerwca 2017, 9:01
Autor: red
Zastruże: Dzień Patrona w SP Zastruże
Fot. UM Żarów
Uroczystą mszą świętą oraz szkolną akademią społeczność Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu uczciła dzień patrona. Odświętnie ubrani uczniowie i nauczyciele oraz zaproszeni goście stanęli w apelowym szyku, by uczcić to wyjątkowe wydarzenie.

Były liczne gratulacje i życzenia, podziękowania dla zaproszonych gości oraz rozstrzygnięcia konkursów.
- Praca z młodym człowiekiem to nie tylko przekazywanie wiedzy i wyposażenie go we wszelkie niezbędne umiejętności, ale również pomoc w wyborze właściwej drogi rozwoju i wskazanie uniwersalnych wartości. W dniu tak szczególnego jubileuszu składam serdeczne życzenia dla grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Zastrużu. Niech stale towarzyszy Wam zapał w pracy wychowawczej i pedagogicznej. Społeczności uczniowskiej zaś pragniemy życzyć, aby zawsze potrafili odnaleźć prawdziwą przyjemność w zgłębianiu wiedzy i doskonaleniu umiejętności. Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka składamy najlepsze życzenia, samych serdeczności i dużo uśmiechu na twarzy. Oby dzień dziecka trwał w kalendarzu przez 365 dni w roku - gratulacje na ręce dyrektor placówki w Zastrużu Krystyny Wardach składał Roman Konieczny przewodniczący Rady Miejskiej.

Szkolna uroczystość w Zastrużu była również okazją do złożenia gratulacji całemu gronu pedagogicznemu. Dyrektor szkoły Krystyna Wardach wyjątkowe podziękowania złożyła na ręce burmistrza Leszka Michalaka za wspieranie szkolnej placówki oraz byłych emerytowanych nauczycieli, którzy wciąż angażują się w życie szkoły.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group