Piątek, 7 maja
Imieniny: Benedykta, Ludmiły
Czytających: 709
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Siechnice: Efektowna i efektywna gra dziewczyn Polonii–Stali Świdnica!

Niedziela, 15 marca 2015, 21:09
Aktualizacja: 21:11
Autor: MDvR
Siechnice: Efektowna i efektywna gra dziewczyn Polonii–Stali Świdnica!
Fot. archiwum
W sobotę, 14 marca nasza żeńska drużyna wybrała się do Siechnic na sparingowy bój z przedstawicielem I grupy dolnośląskiej III–ligi kobiet (Polonia–Stal gra w grupie II) EKS–em Kolektyw Radwanice. Podopieczne Damiana Błaszczyka zaprezentowały się z bardzo dobrej strony zwyciężając 6:2.

- Zaczęliśmy od mocnego uderzenia, bo już po 10 minutach prowadziliśmy 2:0 po trafieniach Natalii Nalewajko. Szybko zdobyte gole zbyt mocno rozluźniły nasze szeregi i z minuty na minutę graliśmy słabiej, bardzo niedokładnie i coraz częściej do głosu dochodziły gospodynie tego spotkania. Na efekty naszej słabszej postawy nie musieliśmy zbyt długo czekać. Po dwóch indywidualnych akcjach zawodniczek z Radwanic, straciliśmy dwie bramki i prowadzenie w tym spotkaniu. Gdy wydawało się, że do przerwy wynik nie ulegnie zmianie Natalia Nalewajko po indywidualnej akcji zdobyła kolejną bramkę w tym spotkaniu i tym samym zaliczyła klasycznego hat-tricka.

Po przerwie nasza drużyna wyszła z jeszcze większym zaangażowaniem i zdecydowanie bardziej skoncentrowana co przełożyło się na dużo dokładniejszą grę. Z minuty na minutę nasza przewaga była coraz większa. Stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji podbramkowych. Pierwszą wykorzystała Julia Furmankiewicz, która precyzyjnym strzałem zza pola karnego pokonała bramkarkę Kolektywu. Na 5:2 podwyższyła Karolina Skalska również strzałem z dystansu. Ostatnie trafienie było autorstwem Kamili Korzeniewskiej, która po indywidualnej akcji popisała się mocnym uderzeniem z 20 metrów. Mieliśmy jeszcze sporo okazji do podwyższenia wyniku, ale brakowało wykończenia nawet przy idealnych okazjach - skomentował mecz zadowolony trener naszej żeńskiej drużyny Damian Błaszczyk.

Skład: Kanecka Anna, Sorota Dominika, Zych Aleksandra, Skalska Karolina, Simlat Sylwia, Korzeniewska Kamila, Głogowska Jagoda, Nalewajko Natalia, Górajewska Beata, Sochacka Dominika, Furmankiewicz Julia oraz Prokopowicz Agata, Dobrowolska Sylwia i Wrońska Natalia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodawanie komentarzy wyłączone z powodu prac konserwacyjnych.
Planowane włączenie do godz. 18:00

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group