Niedziela, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 617
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Ferie w Bystrzycy Górnej i Witoszowie Dolnym

Niedziela, 21 stycznia 2018, 9:22
Autor: red
Gmina Świdnica: Ferie w Bystrzycy Górnej i Witoszowie Dolnym
Fot. Gmina Świdnica
Oprócz oferty na zimowy wypoczynek, przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, GOPS i GLKS, wiele atrakcji mają do zaoferowania także gminne placówki oświatowe.

Pierwszy tydzień ferii dla 29-cio osobowej grupy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Bystrzycy Górnej rozpoczął się od wyjazdu do Parku Wodnego „Aquarius” w Bielawie.

Zamiast komórek, tabletów czy telewizora oferujemy wodne szaleństwo pod opieką ratowników w Aquaparku w Bielawie. Czas ten będzie z pewnością wypełniony zabawą, ale także nabywaniem kolejnych umiejętności pływackich, bowiem pływanie pełni rolę profilaktyczną i rehabilitacyjną dzięki temu, że podczas ruchu w wodzie angażujemy praktycznie wszystkie mięśnie – podkreśla Maria Jaworska, dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty.

Również Szkoła Podstawowa z Witoszowa Dolnego zabrała 43 uczniów wraz z opiekunami na wycieczkę do LOOPY’S WORLD – największego w Polsce Rodzinnego Centrum Rozrywki znajdującego się we Wrocławiu. Tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie, trampoliny i wiele innych atrakcji czekało na przybyłych gości z Witoszowa. Najwięcej emocji wśród dzieci budziła jazda samochodami po torze – wspominają opiekunowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group