Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 872
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Finał akcji "Pomagamy zwierzętom"

Poniedziałek, 25 grudnia 2017, 13:14
Autor: red
Żarów: Finał akcji "Pomagamy zwierzętom"
Fot. UM Żarów
315 kilogramów karmy suchej, karma mokra (120 sztuk puszek, 5 kg batonów mięsnych, 16 sztuk saszetek), koce (29 sztuk), szampony, akcesoria (miski, piłki, gryzaki, szczotki), szelki, obroża i żwirek.

Taki jest bilans świątecznej akcji przeprowadzonej przez Urząd Miejski w Żarowie. Koordynatorem całej zbiórki darów dla zwierząt była Alicja Urbanik.

Dziś wszystkie dary zebrane w Żarowie zostały przekazane do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy". Przywieźli je strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbnej swoim nowym wozem ratowniczo-gaśniczym. Towarzyszyli im inicjatorka akcji Alicja Urbanik oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie.
- Dziękujemy wszystkim miłośnikom zwierząt, wszystkim darczyńcom i koordyntorom żarowskiej akcji. To nasz wspólny świąteczny prezent dla zwierzaków. Los zwierząt zależy od nas i naszej odpowiedzialności, dlatego sądzę, że nie będzie to ostatnia taka akcja przeprowadzona w naszej gminie - mówi burmistrz Leszek Michalak.

Los zwierząt jest w rękach ludzi. Wszyscy darczyńcy, którzy wspomogli zbiórkę zorganizowaną w Urzędzie Miejskim w Żarowie znaleźli się w gronie osób, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny.
- Wszystkim darczyńcom dziękujemy za zaangażowanie i dobre serce! Dzięki Wam mieszkańcom schroniska łatwiej będzie przetrwać najtrudniejszy dla nich okres roku, czyli zimę. Zachęcamy także do odwiedzania schroniska i pomocy nie tylko podczas akcji - dziękuje Alicja Urbanik koordynatorka całej akcji w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group