Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 666
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Finał projektu

Czwartek, 9 czerwca 2022, 11:58
Autor: red
Strzegom: Finał projektu
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Grupa młodzieży z Zespołu Szkół w Strzegomiu, po wcześniej odbytych warsztatach liderskich i otrzymaniu grantu w kwocie 1500 zł, z zapałem zrealizowała projekt EKO POWER.

Pracę i przygotowania młodzieżowych liderek Pracowni Orange: Karimy Matyszkiewicz oraz Ewy Lipińskiej, obserwowała i wspierała radą nauczycielka Małgorzata Kossak. Finałem projektu było wystawienie przedstawienia o tematyce ekologicznej oraz krótkie szkolenie w formie zabawy "Jak sortować śmieci". Z wcześniej zebranych w ramach konkursu surowców wtórnych przygotowane zostały warsztaty rękodzielnicze ,,Stwórz EKO ROBOTA”. Nie zabrakło także wspólnych zabaw i pląsów:).

W ramach projektu dzieci otrzymały tematyczne pakiety ze słodkimi niespodziankami i ekologicznymi gadżetami. Przedszkolakom trudno było opuścić szkolną aulę i zakończyć spotkanie. Na prośbę dzieci "wystawa robotów" została przewieziona i udostępniona w przedszkolnym holu. Entuzjazm i emocje dziecięce udzielił się także prowadzącym. Bardzo dziękujemy za przybycie pani dyrektor Przedszkola nr 3 w Strzegomiu Grażynie Przybyło wraz z grupami: "Misie" i "Pszczółki". Za wsparcie swoją obecnością młodzieży dyrektorowi Robertowi Wojtowiczowi, pani wicedyrektor Dorocie Sozańskiej oraz pani psycholog i zarządzającej Pracownią Orange w Strzegomiu Monice Kozłowskiej.

Na koniec chcemy wspomnieć o wszystkich którzy uczestniczyli w przygotowaniach, występie oraz wspólnej zabawie. To nasz cały zespół:

Projekt opracowały: Karima Matyszkiewicz, Ewa Lipińska.

Aktorzy w przedstawieniu: Karima Matyszkiewicz- Jasmina, Wiktoria Piwowarska- Narrator, Mateusz Zawiła- Dżin, Nathan Wojtasik- Alladyn.

Pomoc w warsztatach: Maja Kowalska, Viktoria Oklei, Sylwia Sordyl.

Plakaty: Nicole Lisiecka, Mateusza Molenda, Martyna Rasała, Julia Felsztyńska, Paulina Lisowska.

Program grantowy był organizowany przez Fundację 5Medium z siedzibą w Lublinie
w ramach Programu „Pracownie Orange 2021/2022” w partnerstwie z Fundacją Orange.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
100%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group