Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 915
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: "Gazela Biznesu" dla firmy Daicel z Żarowa

Niedziela, 26 lutego 2017, 15:03
Aktualizacja: 15:05
Autor: red
Żarów: "Gazela Biznesu" dla firmy Daicel z Żarowa
Fot. UM Żarów
Japońska fabryka Daicel Safety Systems Europe, jako jedyna firma z żarowskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest–Park" została nagrodzona w plebiscycie "Gazele Biznesu 2016".

Nagroda, która została przyznana firmie podczas uroczystej gali we Wrocławiu to nagroda za osiągnięte wyniki w działalności gospodarczej oraz dynamiczny rozwój. Nagroda ważna i wyjątkowa, którą otrzymują jedynie te przedsiębiorstwa, które dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale radzą sobie wśród nawet znacznie większych konkurentów. Z ramienia firmy, odebrała ją Iwona Kosik, wiceprezes Daicel Safety Systems Europe z Żarowa.
- Od 2001 roku Puls Biznesu zestawia najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa. Tworzone rankingi opierają się na bogatej i stale aktualizowanej bazie informacji o polskich firmach. Każdego roku wyniki firm są weryfikowane na podstawie twardych kryteriów rankingu, do których należą prowadzenie nieprzerwanie działalności od 2013 roku, wysokie przychody ze sprzedaży oraz ich wzrost bez żadnej straty. W tym roku nasza firma dołączyła do grona wyróżnionych przedsiębiorstw. Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni za wytrwałość i nieustanny rozwój. Sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania pracowników i naszych klientów, którym chcielibyśmy gorąco podziękować - mówi Iwona Kosik wiceprezes firmy Daicel Safety Systems Europe z Żarowa.

Daicel Safety Systems Europe to firma, która należy do japońskiego koncernu Daicel Corporation Ltd., który powstał w 1919 roku. W żarowskim oddziale firmy pracuje blisko 370 pracowników, a produkcja dotyczy małych, lekkich, ekonomicznych i przyjaznych pasażerom napełniaczy do poduszek powietrznych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group