Środa, 24 czerwca

Gimnazjaliści wyruszyli na obóz

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Grupa 20 gimnazjalistów z gminy Dobromierz rozpoczęła wakacyjną przygodę z żeglarstwem w Niesulicach.

Zbiórka odbyła się na parkingu przy Urzędzie Gminy i przebiegła pomyślnie. Stan techniczny autobusu i trzeźwość kierowcy zostały sprawdzone przez Funkcjonariuszy Policji w Świdnicy. Nie stwierdzono tu żadnych uchybień ani wad technicznych pojazdu i autobus mógł bezpiecznie zabrać naszych mieszkańców na wakacyjny wyjazd. Dzieci po pożegnaniu ze swoimi rodzicami pod opieką kierownika i opiekunów obozu wyruszyły w podróż.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka