Piątek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 639
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głosujemy już za tydzień – kto startuje do sejmiku?

Wiadomości: powiat świdnicki
Niedziela, 14 listopada 2010, 8:08
Aktualizacja: 8:19
Autor: KO
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Rozpoczynamy odliczanie, bo do wyborów samorządowych został zaledwie tydzień. Dziś prezentujemy nazwiska wszystkich kandydatów do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w naszym okręgu. Zobacz, na kogo możesz zagłosować, przemyśl swój głos – głosuj świadomie!

Nasz okręg ma numer 3. Zarejestrowało w nim swoje listy dwanaście komitetów, wszystkich kandydatów do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego jest aż 126!

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Ławski Robert Artur 34 Wałbrzych, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 Kamińska Marzanna 50 Dzierżoniów, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Dyduch Marek 53 Wrocław, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Kamińska Dorota Zofia 52 Witoszów Górny
5 Toczyński Wiktor Ryszard 62 Kłodzko, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
6 Barecka-Galik Joanna Teresa 39 Krzelków, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
7 Maciaszek Roman Andrzej 39 Wałbrzych, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
8 Różewicz Stefan Władysław 64 Szczytna, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
9 Smoliński Ryszard 63 Wałbrzych, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
10 Kubaś Robert Waldemar 31 Dzierżoniów, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
11 Gruszczyński Paweł Marcin 35 Wałbrzych, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Longawa Stanisław Tadeusz 35 Szalejów Dolny
2 Cal Grażyna Joanna 38 Brzeźnica
3 Baryłko Marek 54 Imbramowice
4 Chmielewska Maria 63 Szczawno-Zdrój
5 Kubiak Mieczysława Jolanta 46 Dzierżoniów
6 Węgrzyn Andrzej Waldemar 52 Wałbrzych
7 Generowicz Jadwiga Grażyna 54 Pszenno
8 Jaworska Dorota Adriana 39 Bystrzyca Kłodzka
9 Bielecki Tadeusz 61 Ząbkowice Śląskie
10 Wacławik Grażyna Maria 43 Bożków
11 Guzik Jerzy Stanisław 55 Wirki
12 Hołowczuk Leszek Mariusz 52 Łagiewniki
13 Suchodolska Anna Teresa 44 Wałbrzych
14 Drąg Czesław 61 Głuszyca
15 Bednarczyk Jan Karol 60 Ścinawka Średnia
16 Gnaczy Stefan Józef 60 Kamieniec Ząbkowicki
17 Olszewska Urszula Maria 53 Strzegom
18 Ugrewicz Adam Jacek 44 Kudowa Zdrój

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY - SIERPIEŃ 80
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Łojowski Grzegorz Józef 41 Ziębice
2 Nowotnik Grzegorz Jacek 24 Wałbrzych
3 Szwarc Katarzyna Zofia 34 Kuropatnik
4 Michalak Łukasz Maciej 30 Wałbrzych
5 Jancz Jarosław 37 Grębocice
6 Kurek Alicja Kinga 27 Grodziszcze
7 Czudziak Laura Emilia 32 Ziębice

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Tutaj Jerzy 44 Wałbrzych
2 Gromadzka Dorota 51 Dzierżoniów
3 Piotrowicz Zbigniew 52 Lądek Zdrój
4 Szczygieł Zbigniew 57 Świdnica
5 Nawieśniak Marianna Józefa 61 Ząbkowice Śląskie
6 Seńczuk Witold 51 Wałbrzych
7 Dzięcielski Jan Józef 37 Świdnica
8 Osadkowski Łukasz Marek 22 Bielawa
9 Radziejewska Jadwiga 49 Kłodzko
10 Albrecht Arkadiusz 51 Kamieniec Ząbkowicki
11 Zalas Wiesław Michał 46 Wałbrzych
12 Tkaczyk Leszek Edward 49 Żarów
13 Błoński Marek Paweł 29 Kłodzko
14 Kowalski Wenancjusz 52 Oleszna
15 Noworól Leszek 49 Świdnica
16 Szwarczyński Gerard Paweł 37 Mieroszów
17 Matuszkiewicz Bartłomiej 36 Wałbrzych
18 Golak Julian Kazimierz 53 Nowa Ruda

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Sosiński Piotr Stefan 34 Wałbrzych
2 Gaszyńska Elżbieta 54 Świdnica
3 Szpytma Irena 46 Kłodzko
4 Mudy Zbigniew Hieronim 60 Mościsko
5 Pacuła Magdalena 45 Wałbrzych
6 Natanek Wiesław 40 Lipa
7 Lewandowski Karol Adam 21 Świdnica
8 Kamiński Stanisław Grzegorz 54 Polanica Zdrój
9 Woźniak-Łągiewka Danuta Maria 62 Ząbkowice Śląskie
10 Nitecki Władysław Stanisław 53 Głuszyca
11 Augustyn Romuald 58 Wrocław
12 Kałużyński Grzegorz Sebastian 39 Bielawa
13 Szczurowska Janina Magdalena 55 Wałbrzych
14 Sadowski Michał Kazimierz 27 Dobromierz
15 Szurko Mieczysław 75 Lądek Zdrój
16 Ostojski Ryszard Jerzy 50 Świdnica
17 Czekaj Krzysztof Lucjan 55 Ziębice
18 Tyniec Ewa Bożena 49 Polanica Zdrój

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Kołacz Grzegorz 44 Wolibórz
2 Szewieło Agnieszka Zofia 37 Nowa Ruda
3 Ważny Andrzej 54 Szczawno-Zdrój
4 Stelnicka Felicja 62 Świebodzice
5 Niejadlik Kazimierz 61 Świebodzice
6 Wieczniak Grzegorz Tadeusz 44 Kłodzko
7 Kuźmiński Andrzej Adam 31 Goszów
8 Krawczyk Edmund Karol 61 Idzików

Lista nr 7 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Janiszek Roman Henryk 49 Wałbrzych
2 Szylle Dariusz Władysław 56 Wrocław
3 Dobrosielski Krzysztof Edward 51 Wałbrzych
4 Swół Henryk 68 Polanica Zdrój
5 Nowakowski Grzegorz 35 Duszniki Zdrój
6 Marczyk Hanna 53 Wałbrzych
7 Walczak Bogdan Kazimierz 58 Wałbrzych
8 Dudek Stanisław 67 Wałbrzych
9 Łosiński Radosław Arkadiusz 27 Wałbrzych
10 Dylong Cornelia 61 Wałbrzych
11 Chodorowski Aleksander Janusz 44 Bardo

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Świątek Józef Jan 61 Wałbrzych
2 Bąk Mieczysław Stefan 62 Wałbrzych
3 Grajaszek Stefania Urszula 63 Jaworzyna Śląska
4 Marzec Andrzej 54 Wałbrzych
5 Depta Paweł Kamil 26 Wolibórz
6 Piekutowska Irena Władysława 64 Wałbrzych
7 Noll Irena Anna 60 Wałbrzych
8 Kobusiński Edward 63 Wałbrzych
9 Tworzydło Bernadeta Monika 32 Mokrzeszów

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY NARODOWEGO ODRODZENIA POLSKI
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Karolczyk Miłosz Marcin 26 Wałbrzych
2 Naskręt Paweł Mariusz 25 Strzegom
3 Dyduk Daniel Michał 20 Głogów
4 Oskroba Tomasz 24 Góra
5 Jankowska Aleksandra Anna 24 Wrocław

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKI KIERUNEK
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Michalkiewicz Roman 57 Świdnica
2 Pancerz Krzysztof Tadeusz 21 Świebodzice
3 Michalczyk Mateusz Kryspin 21 Legnica
4 Matuszczyk Andrzej Bogusław 58 Wrocław
5 Maniewska Ewa 54 Wrocław
6 Wiszniewski Mieczysław 45 Oleśnica

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH WYBORCÓW JANUSZA KORWIN-MIKKE
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Pokrywka Jan Tadeusz 56 Kłodzko
2 Markowski Michał Kornel 21 Nowa Ruda
3 Ciciała Lech Józef 54 Sławęcin
4 Drobnik Rafał Józef 27 Świdnica
5 Tworek Łukasz Adam 20 Ząbkowice Śląskie
6 Wołoszyn Marek Bartłomiej 33 Wałbrzych

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Wild Patryk Edward 36 Srebrna Góra
2 Wawryniewicz Ryszard Jan 48 Świdnica
3 Laska Janusz Andrzej 50 Kłodzko
4 Kosiór Andrzej Bolesław 50 Mieroszów
5 Rak Zbigniew Benedykt 55 Bielawa
6 Domejko Jacek Mariusz 49 Wałbrzych
7 Krzyszowska Anna Karolina 40 Wrocław
8 Bartnik Zbigniew Jan 53 Bystrzyca Kłodzka
9 Skórka Alicja Elżbieta 58 Wałbrzych

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group