Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 634
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głosujemy za 2 dni – jakie komitety wystawiają swoich ludzi w wyborach do rad wszystkich naszych gmin?

Wiadomości: powiat świdnicki
Piątek, 19 listopada 2010, 7:49
Aktualizacja: 9:26
Autor: KO
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Aż 945 osób walczyć będzie w niedzielę o mandaty do rad gmin. Z jakich komitetów startują? Przemyśl swój głos – głosuj świadomie!

Prawdziwy bój rozegra się w większych miastach: Świdnica – 200 kandydatów walczy o 23 mandaty, Świebodzice - 194 kandydatów walczy o 21 mandatów, Strzegom - 296 kandydatów walczy o 21 mandatów. W gminach wiejskich i miejsko-wiejskich średnio co trzeci kandydat stanie się radnym…

Świdnica - 200 kandydatów (23 mandaty)
Nr listy - Nazwa komitetu - Ogółem kandydatów
1 Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - 46
2 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - 20
4 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - 43
5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 45
18 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - 46
Szczegółowa lista kandydatów na radnych w Świdnicy - tutaj.

Gmina Świdnica - 45 kandydatów (15 mandatów)
Nr listy - Nazwa komitetu - Ogółem kandydatów
1 Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - 2
2 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - 4
5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 15
18 Komitet Wyborczy Wyborców Wiesława Malisza - 2
19 Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Mazurek Wspólna Gmina - 13
20 Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniew Kondziarz - 2
21 Komitet Wyborczy Wyborców Leszka Szuberta - 1
22 Komitet Wyborczy Wyborców Fabiana Bartoszewicza - 1
23 Komitet Wyborczy Wyborców Pauliny Puchały - 1
24 Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Szyszki - 1
25 Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Szczepanika - 1
26 Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Król - 1
27 Komitet Wyborczy Wyborców Mateusza Fonfara - 1

Świebodzice - 194 kandydatów (21 mandatów)
Nr listy - Nazwa komitetu - Ogółem kandydatów
1 Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - 20
4 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - 34
5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 32
18 Komitet Wyborczy Wyborców Forum Wspierania Inicjatyw Lokalnych - 40
19 Komitet Wyborczy Wyborców Bogdana Kożuchowicza - 42
20 Komitet Wyborczy Wyborców Ewy Dziwosz - 26

Gmina Strzegom - 296 kandydatów (21 mandatów)
Nr listy - Nazwa komitetu - Ogółem kandydatów
4 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - 21
5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 38
18 Komitet Wyborczy Wyborców Wiesław Witkowski - 37
19 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - 39
20 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa Strzegom - 15
21 Komitet Wyborczy Wyborców Romana Asyngera - 39
22 Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Federacja Młodych - 31
23 Komitet Wyborczy Wyborców Strzegomska Inicjatywa Samorządowa - 40
24 Komitet Wyborczy Wyborców Lewica Demokratyczna i Sympatycy - 31
25 Komitet Wyborczy Wyborców Szansa dla Miasta - 5

Gmina Żarów - 53 kandydatów (15 mandatów)
Nr listy - Nazwa komitetu - Ogółem kandydatów
1 Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - 3
2 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - 12
5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 8
18 Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Żarowa - 13
19 Komitet Wyborczy Wyborców Leszka Michalaka - 12
20 Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni - 3
21 Komitet Wyborczy Wyborców Sebastiana Pietragi - 1
22 Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Wierzbna - 1

Gmina Jaworzyna Śląska - 59 kandydatów (15 mandatów)
Nr listy - Nazwa komitetu - Ogółem kandydatów
1 Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - 1
4 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - 11
18 Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Powiatu - 2
19 Komitet Wyborczy Wyborców Mieczysław Rachunek - 2
20 Komitet Wyborczy Wyborców Lepsza Przyszłość - 11
21 Komitet Wyborczy Wyborców Dariusza Kunysza - 15
22 Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina - 15
23 Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Pawłowskiego - 1
24 Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Jutro - 1

Gmina Marcinowice - 55 kandydatów (15 mandatów)
Nr listy - Nazwa komitetu - Ogółem kandydatów
1 Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - 2
2 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - 1
18 Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Guzika - 15
19 Komitet Wyborczy Wyborców Razem Waldemara Budzyńskiego - 14
20 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - 13
21 Komitet Wyborczy Wyborców Janusza Leszczyńskiego - 5
22 Komitet Wyborczy Wyborców Razem z Wami - 3
23 Komitet Wyborczy Wyborców Lidii Tobery - 1
24 Komitet Wyborczy Wyborców Stanisław Knapik - 1

Gmina Dobromierz - 43 kandydatów (15 mandatów)
Nr listy - Nazwa komitetu - Ogółem kandydatów
5 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 1
18 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - 15
19 Komitet Wyborczy Wyborców Lilianny Drzał - 2
20 Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Społeczna Opoka - 3
21 Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Dobromierz - 2
22 Komitet Wyborczy Wyborców Czesława Drąga - 12
23 Komitet Wyborczy Wyborców Ponad Podziałami - 6
24 Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Tarki - 1
25 Komitet Wyborczy Stronnictwa Ludowego "Ojcowizna" - 1

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group