Piątek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 597
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głosujemy za 3 dni – kandydaci do świdnickiej rady miejskiej

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 18 listopada 2010, 7:34
Aktualizacja: 7:36
Autor: KO
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Wiesz już, na kogo chcesz oddać swój głos w wyborach samorządowych? Zostało niewiele czasu! Publikujemy pełne listy kandydatów do Rady Miejskiej w Świdnicy. Zobacz, na kogo możesz zagłosować, przemyśl swój głos – głosuj świadomie!

O 23 miejsca w radzie walczy dwustu kandydatów, których nazwiska znajdują się na pięciu listach komitetów wyborczych. Świdniczanie głosują w czterech okręgach.

Okręg nr 1
place: Michała Drzymały, Grunwaldzki, Jana Pawła II, Kombatantów, Ludowy, Św. Małgorzaty, Pokoju, 1000-lecia Państwa Polskiego, Wojska Polskiego, Wolności ulice: Księżnej Agnieszki, Aleja Brzozowa, Aleja Niepodległości, Basztowa, Boczna, Bohaterów Getta, Bokserska, Bracka, Budowlana, Bolesława Chrobrego, Czarna Droga, Czwartaków, Daleka, Długa, Dworcowa, Esperantystów, Folwarczna, Franciszkańska, Garbarska, Gdyńska, Grodzka, Hetmańska, Husarska, Jagiellońska, Kanonierska, Klasztorna, Kolejowa, Komunardów, Marii Konopnickiej, Kosynierów, Kościelna, Kotlarska, Kręta, Leona Kruczkowskiego, Księcia Bolka Świdnickiego, Kwiatowa, Joachima Lelewela, Letnia, Lipowa, Waleriana Łukasińskiego od nr 1 do nr 33 (strona nieparzysta) oraz od nr 2 do nr 40 (strona parzysta), Łukowa, 1 Maja, 8 Maja, Mała, Jana Matejki, Mennicka, Gustawa Morcinka, Muzealna, Nauczycielska, Ofiar Oświęcimskich, Pańska, Parkowa, Piekarska, Pionierów Ziemi Świdnickiej, Podchorążych, Poznańska, Przechodnia, Kazimierza Pułaskiego, Różana, Rycerska, Rynek, Saperów, gen. Władysława Sikorskiego od nr 1 do nr 23 ( strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 6 (strona parzysta), Siostrzana, Juliusza Słowackiego, Spacerowa, Sportowa, Spółdzielcza, Sprzymierzeńców, Stawki, Szarych Szeregów, Szczęśliwa, Szpitalna, Śląska od nr 1 do nr 37 (strona nieparzysta), Środkowa, Świętokrzyska, Teatralna, Tenisowa, Lwa Tołstoja, Romualda Traugutta, Trybunalska, Ułańska, Wałbrzyska od nr 1 do nr 9 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 8 (strona parzysta), Wałowa, Wesoła, Westerplatte od nr 2 do nr 26 (strona parzysta), Wewnętrzna, Stanisława Wyspiańskiego, Zamkowa, Zaułek Kupiecki, Stefana Żeromskiego

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Solecki Janusz Czesław 48 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 Suwalski Marek Zbigniew 51 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Musiej Jan Kazimierz 74 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Górski Jan Antoni 62 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 Wołosz Władysław 58 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
6 Jędrasik-Zabój Agnieszka 33 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
7 Sawiel Aleksandra Józefa 50 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
8 Krata Lesław Henryk 49 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
9 Kosiorowski Henryk Stanisław 58 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
10 Gdesz Dariusz Stanisław 52 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
11 Nosarzewski Jan Sławomir 45 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
12 Pokrzywa Henryk 60 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
13 Walkowicz Joanna Monika 35 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
14 Kowalska Ewa Małgorzata 50 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Nitkiewicz Adam Piotr 33 Świdnica, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Bieryt Marzena 24 Świdnica, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
3 Całka Tomasz 29 Świdnica, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
4 Krzeczkowska Katarzyna 23 Świdnica, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Byczko Patrycja Izabela 23 Świdnica, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Czuczwara Dariusz Marek 45 Świdnica, popierany przez PORP
2 Żurek Wiesław Roman 51 Świdnica, popierany przez PORP
3 Gadzińska Joanna 49 Świdnica, popierana przez PORP
4 Uczkuronic Mariola 50 Świdnica, popierana przez PORP
5 Dębska Bogusława Barbara 66 Świdnica, popierana przez PORP
6 Rafałko Piotr 24 Świdnica, popierany przez PORP
7 Pokrywka Paweł 33 Świdnica, popierany przez PORP
8 Szaciło-Mackiewicz Mariola 52 Świdnica, popierana przez PORP
9 Tuziński Łukasz Rafał 33 Świdnica, popierany przez PORP
10 Gołębiewski Jacek Krzysztof 36 Świdnica, popierany przez PORP
11 Zimnocho Maria Czesława 53 Świdnica, popierana przez PORP
12 Bielawska Anna Elżbieta 56 Świdnica, popierana przez PORP

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Barcicki Mariusz 48 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
2 Gondek Andrzej Bogdan 50 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
3 Leszczyński Roman 43 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
4 Wawrzyniak Ewa Magdalena 30 Świdnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
5 Kaśkiewicz Tomasz Piotr 29 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
6 Zduńczyk Urszula Anna 31 Świdnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
7 Pietrzyk Marcin Paweł 35 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
8 Tarłowska Maria 60 Świdnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
9 Kielak Piotr 25 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
10 Gołdyn Wiesław Władysław 51 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
11 Janik Martyna Anna 19 Świdnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
12 Burak Artur Dariusz 21 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
13 Jurkowska Anna 36 Świdnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
14 Siwa-Szenejko Anna Izabela 42 Świdnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Ossowski Michał 70 Świdnica
2 Pałac Ireneusz Stefan 50 Świdnica
3 Dziedzic Andrzej Mieczysław 43 Świdnica
4 Trzop Krzysztof Zbigniew 49 Świdnica
5 Fortuna Andrzej Edward 46 Świdnica
6 Gałczyńska Bernadeta Magdalena 32 Świdnica
7 Konrad Katarzyna Agnieszka 38 Świdnica
8 Nowaczyński Dariusz Stanisław 48 Świdnica
9 Rybiński Wiesław 58 Świdnica
10 Skąpski Zbigniew Sławomir 48 Świdnica
11 Sochacki Krzysztof 40 Świdnica
12 Święćkowska-Stolarczyk Ewa Beata 47 Świdnica
13 Winiarz Mieczysław 74 Świdnica
14 Wolanin Barbara 58 Świdnica

Okręg nr 2
ulice: Agrestowa, Akacjowa, Aleja Goplany, Bocheńska, Bystrzycka, Chłopska, Chorwacka, Cicha, Czereśniowa, Czeska, Częstochowska, Dębowa, Działkowa, Fabryczna, Francuska, Gajowa, Hodowlana, Inżynierska, Jagienki, Jodłowa, Kasztanowa, Kątna, Jana Kilińskiego, Kliczkowska, Klonowa, Hugona Kołłątaja, Komunalna, Mikołaja Kopernika, Krakowska, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kraszowicka, Krótka, Lwowska, Łączna, Łąkowa, Łużycka, Malinowa, Mazowiecka, Metalowców, Mieszka I, Morelowa, Nadbrzeżna, Nad Tamą, Nasypowa, Ogrodowa, Okrężna, Podolska, Poprzeczna, Przedwiośnie, Przelotowa, Przemysłowa, Przyjaźni, Pusta, Mikołaja Reja, Robotnicza, Rolnicza, Równa, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Sadowa, Serbska, Sienna, Piotra Skargi, Składowa, Słoneczna, Słowiańska, Stalowa, Strzelińska, Śląska od nr 39 do nr 49 (strona nieparzysta), Torowa, Towarowa, Trzeboszańska, Wadowicka, Warszawska, Wąska, Westerplatte od nr 7 do nr 99 (strona nieparzysta) i od nr 30 do nr 108 (strona parzysta), Wielecka, Wierzbowa, Wileńska, Willowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wincentego Witosa, Wodna, Stanisława Wokulskiego, Wołyńska, Wrocławska, Zacisze, Zagłoby, Zakole, Zielona, Zygmuntowska

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Markiewicz Adam 66 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 Stefańska-Broda Julitta Maria 49 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Lech Violetta 47 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Kasprzak Piotr Władysław 61 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 Patro Izabela Magdalena 22 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
6 Jabłońska Irena Maria 56 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
7 Masłowski Andrzej 49 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
8 Browarska Agnieszka Dorota 34 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
9 Gaweł Tomasz 26 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
10 Natanek Urszula 55 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
11 Kacprzak Adam 64 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
12 Fasuga Rafał Paweł 34 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Trzyna Wojciech 34 Świdnica, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Raczykowski Dariusz Paweł 45 Świdnica, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
3 Lato Rafał Grzegorz 28 Świdnica, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
4 Nitkiewicz Szymon Tadeusz 24 Świdnica, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Borkusz Halina Zuzanna 62 Świdnica, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Ząbczyk Rafał Jan 32 Świdnica , popierany przez PORP
2 Malinowska Lucyna 74 Świdnica , popierana przez PORP
3 Stelmach-Kmieć Urszula Anna 58 Świdnica , popierana przez PORP
4 Jasyk Mirosław Bogusław 55 Świdnica , popierany przez PORP
5 Wieczorek Jerzy Karol 60 Świdnica , popierany przez PORP
6 Zdanowski Jerzy 57 Świdnica , popierany przez PORP
7 Gołdyn Henryk Marian 56 Świdnica , popierany przez PORP
8 Szymański Paweł 33 Świdnica , popierany przez PORP
9 Krakowski Piotr Tomasz 34 Świdnica , popierany przez PORP
10 Żurek Jolanta Barbara 55 Świdnica , popierana przez PORP
11 Gibaszak Janusz Krzysztof 51 Świdnica , popierany przez PORP
12 Dominas Jan 61 Świdnica , popierany przez PORP

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Garstecki Robert Mariusz 38 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
2 Kudyba Marian Józef 63 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
3 Żaczek Zbigniew 40 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
4 Balsam Tomasz Józef 27 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
5 Barcicki Krzysztof 21 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
6 Bielaszka Alina Iwona 37 Świdnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
7 Kasperski Tadeusz Zdzisław 38 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
8 Tabak Krzysztof Józef 50 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
9 Bieganowski Dariusz 22 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
10 Weder Andrzej Piotr 36 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
11 Lewandowski Wojciech Krzysztof 18 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Skowrońska-Wiśniewska Zofia Anna 49 Świdnica
2 Murdzek Bogumiła Aleksandra 54 Świdnica
3 Borowska Anna Edyta 39 Świdnica
4 Kowalik Marian 67 Świdnica
5 Janicki Artur Mieczysław 50 Świdnica
6 Kazun Agnieszka Maria 30 Świdnica
7 Balawajder Jarosław Janusz 36 Świdnica
8 Wadhwani Natalia 22 Świdnica
9 Olesiński Marek Jan 50 Świdnica
10 Suchorzewski Józef 59 Świdnica
11 Szeredi Karol Sebastian 37 Świdnica
12 Leszczyński Mieczysław 57 Świdnica

Okręg nr 3
plac: Józefa Piłsudskiego ulice: Biberaska, Bobrzańska, Jana Boduena de Cortenay, gen. Tadeusza Bora Komorowskiego, Władysława Broniewskiego, Ceglana, Fryderyka Chopina, Bronisława Czecha, Jarosława Dąbrowskiego, gen. Augusta Emila Fieldorfa, Bartosza Głowackiego, Główna, gen. Stefana Grota Roweckiego, Inwalidów Wojennych, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jesienna, Jana Kochanowskiego, Oskara Kolberga, Janusza Korczaka, Tadeusza Kościuszki, Ignacego Krasickiego, Ludwika Krzywickiego, Janusza Kusocińskiego, Lechicka, Legii Nadwiślańskiej, Leśna, Józefa Lompy, Karola Marcinkowskiego nr 4/6 i nr 10 (strona parzysta) oraz od nr 27 do nr 63 (strona nieparzysta), Heleny Marusarzówny, Tadeusza Michejdy, Adama Mickiewicza, Miernicza, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Niecała, Cypriana Kamila Norwida, gen. Leopolda Okulickiego, Ignacego Paderewskiego, Piaskowa, Piękna, Emilii Plater , Wincentego Pola, Polna Droga, Adama Prażmowskiego, Ignacego Prądzyńskiego od nr 41 do nr 163 (strona nieparzysta), Marii Skłodowskiej-Curie, Sosnowa, Józefa Longina Sowińskiego, Feliksa Stamma, Stanisława Staszica, Karola Szymanowskiego, Ślężańska, Świerkowa, Świętojańska, gen. Michała Tokarzewskiego-Karaszewicza, Wałbrzyska od nr 10 do nr 60 (strona parzysta) i od nr 11 do nr 63 (strona nieparzysta), Ludwika Waryńskiego, Walerego Wróblewskiego nr 6 i 8 oraz od nr 27 do nr 57 (strona nieparzysta), Wrzosowa, Wschodnia, Zachodnia, Żwirki i Wigury

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Jabłoński Jerzy Andrzej 58 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 Szalkiewicz Janusz 68 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Cieślak Agnieszka 57 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Bieżyńska Agnieszka 32 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 Kuc Mariusz 34 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
6 Ogrodnik Zbigniew Edward 50 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
7 Siekaniec Joanna Aleksandra 27 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
8 Bednarz Andrzej 40 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
9 Faluta Dorota Barbara 33 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
10 Kempa Andrzej Paweł 62 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Derbich Sabina Ewa 48 Świdnica, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Tarnowski Michał 70 Świdnica, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
3 Jesionowski Ryszard Eugeniusz 62 Świdnica, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
4 Gaweł Anna 29 Świdnica, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Nitkiewicz Stanisław Julian 59 Świdnica, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Grudziński Krzysztof Bogdan 44 Świdnica , popierany przez PORP
2 Pawlos Iwona Ewa 39 Świdnica , popierana przez PORP
3 Januszewska Joanna 36 Świdnica , popierana przez PORP
4 Durlej Artur Józef 41 Świdnica , popierany przez PORP
5 Ciarkowski Robert Marcin 26 Świdnica , popierany przez PORP
6 Silko Marcin Piotr 35 Świdnica , popierany przez PORP
7 Wulczyński Rafał 35 Świdnica , popierany przez PORP
8 Kędziora Tomasz Teodor 28 Świdnica , popierany przez PORP
9 Łukaszewicz Benon Kazimierz 80 Świdnica , popierany przez PORP
10 Ścisłowicz Jacek Sebastian 36 Świdnica , popierany przez PORP

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Lewandowski Krzysztof Marek 48 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
2 Nowotny Sobiesław 37 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
3 Antos Marek Józef 42 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
4 Karwowski Mariusz Tomasz 31 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
5 Furman Adrian Łukasz 23 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
6 Srebrny Robert 42 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
7 Janik Zygmunt Stanisław 50 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
8 Chmurzyńska Maria Franciszka 59 Świdnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
9 Leśniak Dorota 24 Świdnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
10 Kielka Łukasz Jan 19 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Murdzek Wojciech Piotr 52 Świdnica
2 Podgórski Lesław Roman 58 Świdnica
3 Kulig Michał Marian 48 Świdnica
4 Lasek Krystyna 63 Świdnica
5 Cochara Andrzej Julian 54 Świdnica
6 Grodowski Krystian Zdzisław 33 Świdnica
7 Makowiec Konrad Bogusław 22 Świdnica
8 Marmajewska Aurelia Helena 39 Świdnica
9 Szenejko Jerzy Zbigniew 40 Świdnica
10 Grębowska-Szpak Joanna Renata 42 Świdnica

Okręg nr 4
ulice: Aleja Colgate, gen. Władysława Andersa, Galla Anonima, Armii Krajowej, Księdza Prałata Dionizego Barana, gen. Józefa Bema, Księcia Bernarda, Księcia Henryka Brodatego, Deszczowa, Jana Długosza, Władysława Hermana, gen. Jakuba Jasińskiego, Jaskółcza, Mieczysława Kozara – Słobódzkiego, Krucza, Bolesława Krzywoustego, Marii Kunic, gen. Mariana Langiewicza, Władysława Łokietka, Waleriana Łukasińskiego nr 43, 43a, 49 (strona nieparzysta) i nr 42, 44, 46 (strona parzysta), Karola Marcinkowskiego od nr 1 do nr 25 (strona nieparzysta), Karola Miarki, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kazimierza Odnowiciela, Księcia Henryka Pobożnego, Podmiejska, Pogodna, Potokowa, Ignacego Prądzyńskiego od nr 1 do nr 39 ( strona nieparzysta) oraz nr 2 i 4 (strona parzysta), Jana Riedla, Sarnia, gen. Władysława Sikorskiego od nr 27 do nr 67( strona nieparzysta) i od nr 42 do nr 80 (strona parzysta), Słowicza, Sowia, Bogusza Stęczyńskiego, Strzegomska, Sybiraków, Księżnej Jadwigi Śląskiej, Bolesława Śmiałego, Jerzego Leonarda Webera, Kazimierza Wielkiego, Wilcza, Walerego Wróblewskiego od nr 1 do nr 25 (strona nieparzysta) oraz nr 2 i 4 (strona parzysta), Jana Wysockiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Ludwika Zamenhofa, Tadeusza Ząbka, Romana Zmorskiego, Zwierzyniecka

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie (treść oświadczenia lustracyjnego)
1 Moskal-Słaniewska Beata Małgorzata 44 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 Protasiuk Andrzej 52 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Harańczyk Renata 42 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Wolszczak Jacek Sławomir 46 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 Stuchlik Maciej Michał 36 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
6 Latko Ryszard 69 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej , złożył następujące oświadczenie: byłem współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.)
7 Malina Anna Ewa 19 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
8 Maruszewski Mateusz Marek 19 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
9 Śliwowski Dariusz 40 Świdnica, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
10 Michalina Elżbieta Danuta 55 Świdnica, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Ptak Jerzy 58 Świdnica, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Kaczmarek Kazimierz 51 Świdnica, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
3 Byczek Aleksander Andrzej 39 Świdnica, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
4 Błaszczyk Jacek Bogdan 44 Świdnica, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Chrząstowska Halina Janina 60 Świdnica, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Świokło Krzysztof Ludwik 54 Świdnica, popierany przez PORP
2 Gączkowski Adrian Marcin 26 Świdnica, popierany przez PORP
3 Świło Teresa 54 Świdnica, popierana przez PORP
4 Gałuszka Marcin 24 Świdnica, popierany przez PORP
5 Nowak Marcin Stanisław 27 Świdnica, popierany przez PORP
6 Całka Tomasz Andrzej 44 Świdnica, popierany przez PORP
7 Jarzyna Bożena Tamara 59 Świdnica, popierana przez PORP
8 Gadziński Tomasz Jacek 28 Świdnica, popierany przez PORP
9 Jasyk Przemysław Mateusz 26 Świdnica, popierany przez PORP

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Kielka Wojciech Antoni 44 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
2 Bakalarczyk Lidia Helena 48 Świdnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
3 Furmanek Janusz Marian 56 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
4 Hollik Przemysław Bartłomiej 18 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
5 Malik Maria Jolanta 52 Świdnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
6 Jabłońska Joanna Maria 54 Świdnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
7 Urbańczyk Tomasz 35 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
8 Drozdowska Beata Elżbieta 37 Świdnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
9 Dziedzic Ewa Urszula 43 Świdnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
10 Grzelczak Witold Józef 25 Świdnica, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Grabowski Tadeusz Jerzy 56 Świdnica
2 Grześkowiak Zdzisław Piotr 61 Świdnica
3 Ciążeńska Grażyna 55 Świdnica
4 Kowalonek Krystyna Wanda 55 Świdnica
5 Jankiewicz Lech Henryk 63 Świdnica
6 Werner Radosław Piotr 40 Świdnica
7 Sorota Anna 44 Świdnica
8 Gaszyński Albert 66 Świdnica
9 Włodkowski Tadeusz 56 Świdnica
10 Iwancz Jacek Julian 40 Świdnica

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group