Piątek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 576
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Gmina w obiektywie

Wtorek, 19 września 2023, 17:55
Autor: red
Gmina Żarów: Gmina w obiektywie
Fot. organizatorzy
Fotografia to Twoja pasja? Lubisz uwieczniać ulotność chwil na zdjęciach? Urząd Miejski w Żarowie zaprasza do udziału w IV edycji konkursu fotograficznego „Gmina Żarów w obiektywie”.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 października 2023r. Najciekawsze fotografie oddające piękno i charakter gminy Żarów będą zdobić kalendarz gminny na 2024 rok.

Konkurs ma charakter otwarty, udział w nim jest bezpłatny. Co jest tematem zdjęć tegorocznego konkursu? Otóż pozostawiamy dowolność w interpretacji tematu konkursu, którym jest gmina Żarów i wszystko z nią związane. Ważne, aby przedstawić interesujące, urokliwe i inspirujące miejsca czy obiekty na terenie gminy Żarów. Mile widziane będą również zdjęcia, które pokazują pory roku: wiosnę, lato, jesień, zimę.

Zgłoszenia i fotografie do konkursu będą przyjmowane w terminie 19 września – 31 października 2023r. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz załączenie zdjęcia lub zdjęć. W przypadku niepełnoletnich uczestników, formularz zgłoszeniowy wraz z niezbędnymi zgodami wypełnia rodzic/opiekun prawny. Do konkursu będą przyjmowane zdjęcia wykonane najwcześniej w 2022r. Nie będą przyjmowane zdjęcia, które brały udział w poprzednich edycjach konkursu. Na Wasze fotografie czekamy pod adresem mailowym: m.pawlik@um.zarow.pl lub za pośrednictwem ePUAP. Autorzy najlepszych fotografii otrzymają karty podarunkowe do sklepów ze sprzętem elektronicznym o wartości 600 zł, 350 zł i 250 zł.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group