Czwartek, 25 czerwca

Gospodarze triumfowali

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzegomiu był organizatorem Gminnego Turnieju Piłki Siatkowej rozegranego 17 listopada. W imprezie wzięło udział blisko 80 zawodników i zawodniczek w kategorii szkół podstawowych ze Strzegomia, Olszan, Jaroszowa i Kostrzy.

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta
1. PSP nr 2 w Strzegomiu
2. PSP z Kostrzy
3. PSP nr 4 w Strzegomiu

Chłopcy
1. PSP nr 4 w Strzegomiu
2. PSP nr 3 w Strzegomiu
3. ZSP w Jaroszowie

Więcej na www.strzegom.pl

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka