Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 675
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Grubo ponad normę

Piątek, 13 sierpnia 2021, 15:34
Aktualizacja: Sobota, 14 sierpnia 2021, 15:35
Autor: red
Gmina Świdnica: Grubo ponad normę
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki VW Passat, który na terenie gminy Świdnica znacznie przekroczył dozwoloną prędkość bo aż o 74 km/h.

Przekraczanie prędkości to w dalszym ciągu jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Do zbyt szybkiej jazdy dochodzi nie tylko poza obszarem zabudowanym, ale również w miastach czy małych, wiejskich miejscowościach. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu systematycznie kontrolują rejony przejść dla pieszych, a także newralgiczne skrzyżowania oraz punkty, w których regularnie dochodzi do naruszania przepisów prawa.

Dzięki pracy mundurowych wczoraj tj. 12 sierpnia przed godziną 18.00 kolejny kierowca rażąco łamiący przepisy ruchu drogowego został zatrzymany. 45-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego na obowiązującej „pięćdziesiątce” na terenie gminy Świdnica pędził z prędkością 124 km/h. Kierujący pojazdem marki VW Passat stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe trzy miesiące. Na miejscu otrzymał także wysoki mandat, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group